Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Shawn Mendes...

Szerintetek Shawn Mendes válaszol ha írok neki?

Figyelt kérdés
Hatalmas nagy rajongója vagyok!! Egyszerüen imádom a hangját és a személységét!!

2019. jan. 12. 20:45
1 2
 11/13 anonim válasza:
86%

Szia!

Nem akarok senkit sem lelombozni, de Shawn-nak 43 millió követője van ig-on, ebből a rajongótáborból naponta minimum 100 ezer ember ír neki (najo, inkabb 1 mill), szóval esélyed sincs😞

És igaz, hogy nagyon sokat jelent neki a Mendes Army, de szerintem nem is ő kezeli a social media fiókjait...

Bár durva belegondolni, hogy 2015-ben írt egy dalt egy lányról, akit az egyik koncertjén megpillantott, és ráadásul állítólag egy későbbi koncerten újra látta(*instant fangörcs*).

De nem hiszem, hogy bárkinek nem hogy akkora szerencséje, mint az IDEKYN lánynak, de még annyi se, hogy Shawnie egy üzenetét elolvassa.

Én amúgy visszasírom azokat az időket, amikor sc en, ig on aktív volt😭(na ez nem tudom hogy jött, de igaz).

De úristen, ha csak arra gondolok, hogy én is lehettem volna az IDEKYN lány, elkezdek sírni... I'm so so jealous of her😭😭😭😭

Írj, ha van fejlemény💗

Szóval ja, ennyi

2019. ápr. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem fog. Felejtsd el.

Shawn Mendest szinte az egész világ ismeri, rengeteg rajongója van, akiktől szintén rengeteg - naponta 10.000-20.000 -ret is akár (ha nem többet) - üzenetet kap.

Eleve nincs olyan ember, akinek annyi ideje van (főleg, hogy Shawn-nak, mint hírességnek alapból is sok a dolga és pörgés az élete) ezeket mind meg tudná nézni és válaszolni is tudna rájuk.

Az meg a másik, hogy a nagyobb sztárok oldalait nem ő maguk szokták kezelni, hanem pl. a menedzserük.

Szóval tényleg nem lelombozásból, de 100%, hogy nem fog válaszolni.

2019. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Esélytelen,hogy visszaír. Percenként több mint 1 millió üzenetet kap. 2014 óta vagyok Mendes Army, akkor párszor kiírta,hogy annyi üzenetet kap,hogy nem tud mindre válaszolni,úgyhogy ne rahagudjunk rá ez miatt. Ha akkor sok üzenetet kapott akkor most?😂
2019. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!