Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldjem vissza a nadrágomat...

Küldjem vissza a nadrágomat vagy ne?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon hordtam semmi olyat, ami kicsit nem megszokott. Sok olyan videót láttam amiben azt mondják a stílusoddal önmagadat fejezed ki, ez inspirált arra hogy megrendeljek egy nadrágot amit már nagyon rég óta meg akartam rendelni, de nem mertem. Egy fekete fekér kockás nadrágról van szó, slim fit, szóval nem teljesen szűk fazon. Megmutattam családtagoknak és barátoknak, és az összes csak nevetett. Az a kérdésem hogy ti visszaküldenétek, vagy megtartanátok a nadrágot? Még nem érkezett meg. Ti felvállalnátok hogy ez tetszik, vagy járnátok továbbra is ugyanabban mint mindenki más? 16/f
2019. jan. 13. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megtartanám a helyedben.
2019. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha régóta vágyom rá - mint ahogy te is írod -, én bizony megtartanám, és hordanám is. Totál mindegy ki mit mond, mert attól nem leszek/leszel se több, de kevesebb.

Ha neked tetszik, akkor hord, és viseld. :)

2019. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!