Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok sellőuszonyt...

Hogyan tudok sellőuszonyt egyszerűen készíteni?

Figyelt kérdés
mert láttam olyat h a gatya egyik lábszárába tette mind2 lábát az úgy oké de akkor hogy tegyem rá a végét?az uszony végét?
2010. jún. 29. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg nagy masnit varrsz rá, de egyszerübb szerintem megvenni :S
2010. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

itt Magyarországon nem lehet venni..:S

de én csinálni akarok!

2010. jún. 29. 20:42
 3/6 anonim válasza:

Ilyen videót találsz kismilliót. Nekem is volt ilyen korszakom, amikor uszonyt akartam. Mi úgy csináltuk, hyogy ráfeküdtem egy anyagra, anya meg körberajzolt a lábamnál. Persze kicsit messzebb volt a toll, hogy legyen mit varrni, aztán én hozzárajzoltam az uszony végét, vagy miaz, és a kettő ilyet összevartunk. aztán ilyen keményebb anyagból szintén olyan alakú izét vágtam ki, és ezt szépen beraktam a helyére. A hungarocellel ne próbálkozz, mert eltörik, akármilyen vastag!! És sztem fával se! Bár, már manapság kapható, az a békalábszerű izé, csak egybe kell belerakni a lábunkat. Sajnos nem találok róla képet :S

Nah, szóval ilyesmi, nem tudom jobban xD

Remélem segítettem. Szólj, ha sikerült!! És képet is róla!!!

2010. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát már naggyából megvan(am a uszony vége ilyen miniszoknya de nem látni h az de jobb lenne ha valami tartaná..vagyis az uszony végét..hogy azé álljon vhogy:P)azt hogy kéne megcsinálni?
2010. jún. 29. 21:19
 5/6 anonim válasza:
2010. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kleo12 válasza:

Sziasztok!

Remélem valaki még olvassa ,mert nem tudom elavult e már a bejedzés!!! :D

A felső lehet neccharisnya ami pikkelyhatású az alja békatalp beborítva! egyszerű!! most is ezt csinálom!!

2012. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!