Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál azon gondolkozni, h...

Szoktál azon gondolkozni, h mások mit gondolnak Rólad?

Figyelt kérdés
akár pozitív v negatív dolgot..stb...
2010. jún. 29. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos túl sokat gondolkozom ezen, és ez nem valami jó :/
2010. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ezen jár az agyam... sajnos... :(
2010. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagyok egyedül, sajnos engem is túlságosan érdekel, hiába mondják, hogy sz*rjam le, nekem nem megy...
2010. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, de mikor már a legrosszabbra gondolok, akkor már lesz*rom, hogy más mit gondol.
2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Néha eszembe jut, hogy hogyan festhetek egy kívülálló szemében, de aztán hamar megunom ezt a témát, és máson kezdek gondolkodni. Nem nagyon érdekel az emberek véleménye a viselkedésemről, külsőmről. Senkinek nincsen ahhoz köze, hogy hogy élek és milyen vagyok.
2010. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olykor én is elkezdek ilyeneken gondolkodni aztán annyira kiakadok ezen, hogy egy idő után már lesz@rom...Aztán újra eszembe jut,hogy Vajon mit gondolhat most rólam?hogy láthat engem?' - szóval ördögi kör alakul ki,mintha sosem találnék kiutat:S Pedig tenni akartam ellene már,de eddig még nem jött össze,a legrosszabb ebben az,hogy így saját magadat fogod megutálni. Vagy már utálod ,mert különben lesz@rnád ,hogy ki m it gondol rólad:D.

Elég rossz így élni:/:(

2010. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A négy féle személyiségtípus (temperamentum): melankolikus, szangvinikus, kolerikus, flegmatikus. A melankolikusok és a szangvinikusok szoktak általában ezen agyalni.

Én melankolikus vagyok, és sajnos sokszor agyalok a kérdésen... Pedig ez olyan rossz. Csinálok vmit, és előjön a kérdés bennem, hogy erről mit gondolnak mások, ez normális-e, stb...

2010. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is melankolikus vagyok,és én is szoktam ezen gondolkodni nagyon sokat:/
2010. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
állandóan ezen agyalok. és nem véletlenül, mert van aki akkor is baromságokat mond rólam az ismerőseinek, akik ezért napokig untatnak facebookon, hogyha nincs oka rá szóval csomót gondolkozom.. mondjuk ennek a csajnak nagyon nem volt jobb dolga szegénynek.
2010. jún. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!