Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Van valami "ellenszer"...

Help! Van valami "ellenszer" a fűre? :S vagy valami, ami enyhiti esetleg. Bármi!

Figyelt kérdés

(vadkender)

köszönöm


2010. jún. 29. 23:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"de bizony kitud :)

ez nem az az ismert, elterjedt fű fajta, ami lenyugtat és röhögsz, hanem ez durván ütős :S

és ez van tőle"


lol :D


csak te vagy lekvár :D

2010. jún. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

nem Magyarországi a cucc, bocs :)

nem kell pofázni, azt nagyon tud mindenki.Ebből, ha szivnál kiütnéd magad.Társaságban is mindenkire szinte igyhatott, erről ennyit.

2010. jún. 30. 09:39
 23/43 A kérdező kommentje:
egyébként tegnap este ittam zöldteát, lemosakodtam és jobb lett, bár maximum aludtam három órát az éjjel.Elmentem otthonról, most hazaértem és megint érzem elég szépen :S leállhatna már.
2010. jún. 30. 09:39
 24/43 anonim ***** válasza:
azzal amúgy tisztába vagy, hogy mitől lesz egy fű ütős? mert nem attól, hogy magyar-e vagy sem.
2010. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

az előttem lévő azt irta, hogy nemhiszi el.Azért irtam azt, hogy nem magyarországi, mert ha azt irja, hogy nemhiszi el, akkor gondolom nyilván még nem próbált ilyet, vagy Magyarországon másfajtáról nem hallott.Ezért irtam, hogy nem onnan van, ha esetleg ez lenne a problémája, hogy márpedig ott olyan nincs.

Tisztában vagyok vele, hogy nem az határozza meg, jóég.

gondolkozzunk már előtte emberek

2010. jún. 30. 09:56
 26/43 anonim ***** válasza:
jah és a magyarázatod se semmi. (vadkender) ha te a vadkendertől beállsz esküszöm kezetcsókolok.
2010. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

nem, nem attól :)

De utállom én az ilyen embereket.Boldog leszel, ha valakibe belekötsz?Ha igen, akkor sajnállak nagyon.

2010. jún. 30. 10:03
 28/43 anonim ***** válasza:

nem attól leszek boldog.

csak arra akarok rávilágítani, hogy egy kis p.cs vagy, aki nem bírja a füvet, elszívott valami ratyi gazt a haverjaival, és attól van kikészülve.


tegnap tetted fel a kérdést 23:53kor, és azt állítod, hogy ma reggel 10kor még érezted a hatását. ilyen nincs.


amúgy, hogy ne csak offoljak, a fű hatását nem lehet enyhíteni, meg kell várni még kimegy.

2010. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

EZt főként Gyűlölöm!

Szerinted én most poénból érzem a fű hatását és poénból vagyok rosszul tőle?Szerinted nekem ez annyira jó? ku*vára nem.Tegnap örültem, hogy jobb lett, aztán alig tudtam elaludni, mert az árnyékokat mozogni láttam, ahogy az utóbbi füvezéskor is, ugye ettől hallucinál az ember.

És most érzem! azt, hogy mitől NEMTUDOM!

De basszus.Ha nem igy lenne, akkor mi okból irnám le? Vicces

A nagy összefogás.Gratulállok emberek :)

MÉg azt sem hiszik el, amit az ember mond.Ha helyettem lennél most, akkor belátnád, hogy tényleg:)

Nem tudom hogy esne neked, ha irnál valamit, én meg nem hinném el, holott miért ne lehetne.Nevetséges

2010. jún. 30. 10:11
 30/43 A kérdező kommentje:

A pulzusom is jelenleg 111

Múltkor 125 volt.Most mértem

2010. jún. 30. 10:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!