Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Van valami "ellenszer"...

Help! Van valami "ellenszer" a fűre? :S vagy valami, ami enyhiti esetleg. Bármi!

Figyelt kérdés

(vadkender)

köszönöm


2010. jún. 29. 23:53
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

tehát akkor csináljak zöld teát, egyek dinnyét, és sok vizet?

A legroszabb az egészben, hogy megint érzem azt, hogy nem én vagyok a testemben, és alig érzem, hogy lélegzem, illetve ha iszom, hogy ittam és a szám pedig száraz :S

2010. jún. 30. 00:05
 12/43 anonim ***** válasza:
Huhh szerintem igyál sokat meg pihi... meg kell várni amíg elmúlik...:S
2010. jún. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

utoljára is azt cisnáltam.Siettem haza lefeküdni :S

de az elalvás nagyon rossz érzés volt.Nem éreztem magam szinte :S azt hittem ott halok meg

2010. jún. 30. 00:06
 14/43 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt eddig kb 3-szor próbáltam és dettó. Azóta nem is, ez nekem nem hiányzik. Nekem segítetett hogy ott voltak és beszéltek hozzám és így nem csak arra figyeltem, hogy de szarul vagyok.. meg igyál igyál.. :)
2010. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tud kihozni egy emberből...kapcsold ki az a hülye gépet menj el tv-zni igyál sokat és aludj
2010. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Szintén nem hiányzik ez nekem :S ezt a kicsit is alig mertem elszivni, hogy nehogy baj legyen belőle, tudtam, hogy elszámitom magam, tehát, hogy nem fogom tudni, hogy mennyi akevés és a sok :S

az első alkalom kint történt este, haverral voltunk, beszéltek hozzám, de annyira ütős volt a cucc és sok, hogy megilyedtem tőlük, nem tudtam megszólalni és sokkban ültem reggelig egyhelyen :S és idegennek tűntek.Próbállok koncentrálni, hogy normálisan beszéljek, ha épp kéne most, igyekszem :S reméljük

2010. jún. 30. 00:10
 17/43 A kérdező kommentje:

de bizony kitud :)

ez nem az az ismert, elterjedt fű fajta, ami lenyugtat és röhögsz, hanem ez durván ütős :S

és ez van tőle

2010. jún. 30. 00:12
 18/43 anonim ***** válasza:
Biztos nem volt olyan sok...pár óra és elmúlik.. bár a pár óra nem túl jó dolog.. próbálj aludni.. szegényke.. jajj most sajnállak nagyon mert tudom milyen szar... :(
2010. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Mostmár legalább tudni fogom, hogy nem szivok el semennyi kevésnek hitt füvet sem mondván, hogy nem üt be.Többé nem kell :S
2010. jún. 30. 00:14
 20/43 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak, akik segiteni próbálnak :)
2010. jún. 30. 00:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!