Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Help! Van valami "ellenszer"...

Help! Van valami "ellenszer" a fűre? :S vagy valami, ami enyhiti esetleg. Bármi!

Figyelt kérdés

(vadkender)

köszönöm


2010. jún. 29. 23:53
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
És egyébként is, nem kell, hogy minden emberre ugyanúgy hasson.
2010. jún. 30. 10:13
 32/43 anonim ***** válasza:

ha a helyedbe lennék!?

őszintén meg lennék lepődve, hogy 10órán keresztül be vagyok állva.


amúgy meg a fű nem hallucinogén :P

2010. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

De hallucinál az ember tőle drága :)

legalábbis flessel tőle az ember mindenfélét.Ha ezt sem tudod, elég gyenge a tudásod, vagy próbáld csak ki.De ne a leggyengébbet

2010. jún. 30. 10:15
 34/43 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy folyamatosan éreztem annyi órán keresztül.Reggel még okés volt minden, már nem az.
2010. jún. 30. 10:16
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számit, de tegnap gyorsitóra szivtam el azt a kevés füvet.Ha netán a kettő keveréke miatt lenne ez
2010. jún. 30. 10:17
 36/43 anonim ***** válasza:

te most engem akarsz kioktatni? lol.

a fű nem hallucinogén, nem hallucinálsz tőle. flesselsz tőle, amit első ízben megtapasztalva, egy lekvár simán hallucinációnak hihet. és erről ennyit, mert nekem van igazam.


amúgy meg, van egy hatásmechanizmusa az anyagnak, tök mind1, hogy mire szívod, 4-5 max 6órán belül megszűnik minden hatása.

2010. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

igen, ebben igazad van, én irtam rosszul.Flessel tőle az ember, csak én hallucinációnak irtam le.Máskor pontosan irom.Ebből vita ne legyen

akkor érdekes és egyben idegesitő, hogy én még mindig érzem.Az előbb jöttünk haza kocsival és nem éreztem a számat.Ittam most zöldteát és ettem dinnyét, hátha :D

2010. jún. 30. 10:23
 38/43 anonim ***** válasza:

jó veled vitatkozni.


merre laksz? nem akarsz egyszer velem, tényleg durván beszívni? :D

2010. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

lol :D :D :D

Szerintem inkább ird le először te, hogy merre laksz, aztán megmondom, hogy mi is van :)

Bár én a zöldet szerintem egy jóideig elfelejtem.Más cuccok jöhetnek, de a fű :S

2010. jún. 30. 10:27
 40/43 anonim ***** válasza:

pedig itt Ercsibe olyan füvet kapnál, hogy azt nem felejtenéd el.


5 dealert ismerek, és ebből 2 fajtára hozza. a másik 3nem fajtára, de azok se rosszak.

2010. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!