Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam? Kedvel?

Mit gondolhat rólam? Kedvel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akin sosem tudok kiigazodni.Régről ismerjük egymást.Rokonság jó baratja. Talán így tudnám megfogalmazni.Én lassan betöltöm a 19.évemet és egyre furábban viselkedik. Sokat gondolkozok rajta hogy csak én képzelem-e be és mindenkivel ilyen vagy tényleg van itt valami a háttérben.Egyszer majd kicsattan az örömtől (legalább is azt olvasom le az arcáról) ha meglát és ott legyeskedik körülöttem. Máskor meg közömbösen kb. Haveri szinten lekezel.Sokszor er hozzám (haj,hát,váll,átkarol) végigmér,vigyorog. Máskor meg levegőnek néz, beszólogat ami néha rosszul esik.(viccből)

Ha pl. csinosabban öltözök fel akkor annyira megvan illetődve...

De semmit nem tesz olyan komolyabb lépést. Ezért van bennem kètely. Hogy tudnám "tőrbe csalni" vagy tapintatosan rá vezetni hogy akkor őszintén tálalja ki mi a helyzet vagy tegyen valamit ha tényleg szeretne valamit.

Én nem nyomulok rá mint eddig se tettem. Ha ennélkül nem tesz semmit akkor felesleges.Vagy ha tudnám kicsit noszogatni nem nyomulósan akkor az is sokat jelentene.

19L 28F



2019. jan. 22. 23:02
 1/6 anonim válasza:
Elég idős hozzàd,nem?
2019. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

9 év miért lenne sok?! :"D

Nem egy ismerősöm él boldog házasságban évek óta 10 akár 13 év korkülönbséggel.A kérdés nem erre irányult így felesleges volt a válasza/válaszod.Különben nem a korkülönbség számít hanem a felfogás. Meg ha valakinek idősebb tetszik abba sem kell beleszólni mert úgysem fogja érdekelni más véleménye. Ennyit erről és a kérdésemre vártam választ.

2019. jan. 22. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem derült ki az írásodból, hogy te mit érzel iránta. Csak az érdekel, hogy legyen a hódolód és nyafogjon egy pillantásodért?

Mert ha te szereted vagy szeretnéd, akkor tedd meg az első lépést felé. Ha nem szeretnéd, akkor meg mit foglalkozol vele?

2019. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem érdekel és nem érten ezt a hangnemet hogy nyafogok a hódolóért...mint mondtam nem tudok rajta kiigazodni ha nem lép akkor nem is akar így én nem akaszkodom rá...
2019. jan. 23. 13:10
 5/6 anonim válasza:
9 év azért sok szerintem.19 vagy még csak.Gondolom tanulsz ő meg màr kész az életre ,dolgozik szerintem.Hàzassàg?19 évesen màr hàzasodni akarsz?Remélem jól m..dug ,ha ilyen hülye vagy.
2019. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó

Egy szóval nem mondta hogy házasodni akar.

2019. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!