Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy diákomba....

Beleszerettem egy diákomba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Angoltanár vagyok (férfi) és legszívesebben a Föld alá süllyednék, hogy ezt kell írnom, ráadásul egy ilyen oldalon. Soha, de soha nem fordult velem elő ilyesmi, nem vagyok pedofil, magam is jól tudom hogy amit érzek teljesen helytelen...napról napra próbálom leküzdeni ezt az érzést, de lehetetlen, beleszerettem az egyik diákomba, egy 18 éves lányba. Fantasztikusan okos, kedves, de egyben vicces és a korához képest nagyon érett. Természetesen gyönyörű, de számtalan szép nőt láttam már, engem mégis ő kerített a hatalmába. Soha nem viselkedett velem úgy, hogy az illetlen lett volna, persze ő is kedvel engem, gondolom, mint mentort, jó barátot, de látszik rajta, hogy tartja a megengedett tanár diák távolságot, soha nem is latott engem tobbnek mint ami vagyok. Egy 40 év feletti tanárnak, akinek az óráit nagyon szereti. Úgy érzem, nem tudom őt úgy kezelni mint a többi tanítványomat. Feltűnően kivételezek vele, túl sokszor gondolok rá, mindenhol őt keresem a folyosókon. Még szerencse, hogy nincs vele minden nap órám, különben feltűnne mindenkinek amit érzek. Mit tanácsoltok, mit tegyek?
2019. jan. 23. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hosszú szabi, új munkahely.
2019. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meddig lesz még az iskola tanulója?
2019. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már csak ebben a tanévben, végzős.
2019. jan. 23. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell csak kibírnod, amíg nem végez. Ha megkapja az érettségi bizonyítványát (vagy OKJ-s bizonyítványát), másnap már szabad emberek vagytok, azt csináltok, ami jólesik. Addig viszont nem szabad keverni az oktatást a magánélettel.
2019. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Akjor ezt már kibirod, utána mi lesz csak rajtatok múlik. Családod van? Vagy a konkrét dillema csak az, hogy diák?
2019. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

necces a dolog. az én gimimben is volt egy angol tanár, aki híres volt arról, hogy volt diákokkal jött össze. azóta elvette az egyiket, de még mielőtt egyáltalán eljegyezte volna, elkezdett flörtölni az egyik végzős lánnyal. a lány abszolút nem akarta, de a tanár csak nyomult. nagyon gáz helyzet volt. végül nem történt semmi köztük, de én mindig mondtam a csajnak, hogy nyomja fel a tanárt az igazgatónál (nem tette).

szóval nagyon vigyázz, főleg hogy ekkora korkülönbség van köztetek. lehet, hogy ő soha semmilyen körülmények között nem tudna többet látni benned, mint a tanárát.

2019. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem temesd jó mélyre ezt a dolgot és a lány érettségije után se ásd elő


sajnos csak duma, hogy a szerelem mindent legyőz, és a kor nem számít, stb


25 év korkülönbség szinte áthidalhatatlan, a legnemesebb szándékkal is csak tönkretenni tudnád...

2019. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csatrad ***** válasza:
100%

Hahaha, van egy tok jo modszer.

Menj el kocsmaba, es kezdj el iszogatni (de ugy, hogy egy 10est vagy huszasd lebaszol az asztalra, igy konnyebben fog csuszni ;)

Ha tenyleg szerelmes vagy siman ki fogod beszelni es ha isten is ugy akarja valakitol olyat fogsz kapni, hogy valszeg az evfolyam vegeig emlekeztetni fog teged, hogy helyen legyen az eszed.

2019. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2021. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!