Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
23éves vagyok és még nincs itt az ideje a babának, mert még tanulok.. 28 naponta szokott megjönni és általában 6 napig tart. Szóval utoljára január 5.én jött meg, és 9.én múlt el. 12.én, tehát a menstruáció után 3 nappal voltunk együtt a párommal, védekezés nélkül(tudom, tudom, hogy nem kellett volna) nem élvezett belém meg semmi, és nem volt bent sokáig maximum 10mpig. És utána egy bő 10perc múlva élvezett el gumiba. Az esetleg lehet, hogy (tegnap este is voltunk együtt gumival) maradt a nemiszervén belül némi ondó? Attól teherbe tudok esni? Illetve néha szúró érzés van a hasamba, de lehet, hogy csak ideges vagyok és beképzelem magamnak a tüneteket. Remélem valaki tud segíteni.

2019. jan. 24. 20:04
 1/1 anonim válasza:

23 évesen sokra vitted😂

Lehetsz terhes előváladéktól is de erre elégy csekély az esélyed. Szerintem csinálj egy terhességi tesztet!

2019. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!