Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Christa névhez hasonló neveket?

Christa névhez hasonló neveket?

Figyelt kérdés

Egy saját történethez szeretnék egy lánykához nevet. Mielőtt magam rakosgatnék össze neveket,gondoltam előbb ide kiírom hátha kapok segítséget. Az első perctől Christát szerettem volna,de azt túl sok helyen használják~túl hétkőznapi (de legalább olyan különleges nevet szeretnék mint például Padme Amidala a Csillagok háborújából),illetve túlságosan hasonlítana egy híres anime egyik karakteréhez (Shingeki no Kyojin~ Christa Lenz/Historia Reiss [mivel a hasonlóság megmutatkozna a következőkben:

-Szőke haj

-a viselkedésük kis részben

-a Sorsuk (~Vérnonal~(hogy elkerüljem a Spoilert)]

Szóval egy kedves,aranyos lányhoz kellene név,ami hasonlít a Christahoz,ráadásul ami egyben aranyos és királynőhöz illő (mint a Historia)

[Pár kép az SNK-s Historiájáról hogy kicsit hozzá hasonlít:


[link]


[link]


[link]



##Christa ##Attack on Titan ##Shingeki no Kyojin ##Christa Lenz ##Historia Reiss ##Historia ##Padme Amidala ##Csillagok háborúja ##Királynő
2019. jan. 26. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit szólnál a Christall névhez?

Christabelle? Chrysandra?

Vagy Charity Hope,

Cherry Faith,

Esetleg: Ghislaine (kiejtve: Jiz-len)

Hailey, vagy Haydee?

Ezek elég különlegesek. Majdnem van olyan, mint a Padme Amidala. :)

2019. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a behindthename.com -on van egy csomó név gyűjtve. female a lány, unisex meg ami fiú meg lány is lehet.
2019. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nem válaszoltam eddig, de utólag is nagyon szépen köszönöm ❤️
2019. dec. 12. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobb későn, mint soha. :)

Szívesen.

Van, aki sosem köszöni meg.

2019. dec. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!