Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a továbbiakban?

Mi legyen a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval nem is tudom, hol kezdjem. Arról van szó, hogy egy 32 éves nő vagyok, akinek az élete sajnos félresiklott. Hogy miért? Legfőképp azért, mert gyerekként nem tanultam meg mértéket tartani az édességek terén. Illetve azért, mert nem figyeltem oda az ún. nüanszokra.

Nem is részletezném ezeket. A lényeg azonban, hogy én akkor is érző lény voltam, és a munkám által a társadalom hasznos tagja szerettem volna lenni. Csakhogy későn ébredtem fel úgymond, most pedig nem találok egyszerű munkákat sem már. Nyelvtudásom nincs, mert régen komlexusom volt, mikor meg kellett szólalni, informatikai tudásom szintén nincs, mert nem érdekelt. Mindig a külsőségekkel voltam elfoglalva az egyik nagynénémnek hála, aki gyerekek között dolgott. Túlságosan adott magára ahhoz a munkakörhöz. Valahogy nem illett oda. A lényeg, hogy én viszont külsőre is átlagos lettem, és nem is sikerült plasztikáztatnom a mai napig. Saját gyerekeket pedig szerettem volna, de huszonévesen. Most már nem. Azért sem, mert a hosszú viszontagságos időszaknak hála, nem lenne türelmem hozzájuk.

Olyan mintát pedig nem szeretnék közvetíteni feléjük, ami engem is 'elrontott'.

A másik pedig, hogy nem sikerült beépíteni a nevelésembe olyan lényeges dolgokat, hogy hogyan kell fenntartani önállóan egy lakást, már ha állandó párja nincs az embernek.

Mondjam, hogy egy élő fogamzásgátlási reklám lehetnék? (Ha-ha-ha)


Összegezve a lényeg, hogy nem akartam ezen a szinten leragadni, hanem a rokonokat nem zavarva, önálló, egyszerű, dolgos életre törekedtem, ami sajnos már nem fog összejönni.


Kérlek, adjatok tippet, mi legyen ezután! Köszi szépen.


(kerüljétek a 'kösd fel magad' vagy 'sétálj a vonat elé' megfogalmazásokat)


2019. febr. 3. 00:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor nézz meg egy statisztikát légyszives hogy hányan nősülnel meg 32 éves koruk után! Én huszonéves vagyok és még egy szem pasim sem volt, most álljak neki én is sajnáltatni magam? Képzeld el, nekem van olyan 35 éves nő ismerősöm, aki pincérként dolgozik külföldön, nem házas, volt egy hatalmas tragédia is az életében, és élvezi az életét. Rohadtul nem könnyű neki, de minden csak a hozzáállás kérdése. Ezen már tényleg nem tudsz velünk vitába szállni. Ha nem akarsz sportolni, nyelvet se tanulni, munkát se keresni, mert te màr előre “tudod” hogy mindegyik rosszul fog elsülni, akkor ne csinálj semmit. De csak szólok, ha semmit sem csinálsz akkor is ugyanúgy telik az idő, mintha valamit kipróbálnál. Ki kéne valamit próbálni, valami újat, és nem előre rinyálni hogy szar lesz. Aztán ha tényleg az, akkor próbálni valami mást. Vagy várhatod, hogy a sültgalamb a szádba repüljön....
2019. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Köszönöm 21-es, én sem, mondhattam volna jobban! :)



Kedves kérdező féleség..., neked, jövőbe látó képességed van?

Csak, azért kérdezem, hogy honnan tudod megjósolni, hogyha elkezdesz valamit kezdeni magaddal, az csak úgy is sz***r lesz.

Rossz a hozzá állásod és még makacs is vagy. Én szintén egy 20-as éveimben járó nő vagyok, de még se saját házam, se kocsim, se munkám, se pasim nincsen. Mégsem vagyok letörve, hogy de, bár a korombelieknek megvan minden ilyesmilyük, nekem meg nincs.

És, igen, mindezekk ellenére sem sajnáltatom magam. Ehelyett, inkább fogom magam és teszek, ez ellen, mégha időbe is telik.

Ahogy az előző válaszoló, mondta, Ne várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön!!

2019. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, hogy én is azt hittem, hogy magamnak köszönhetem. De nem, mert rásegít(enek) valaki(k), hogy ilyen elcseszett legyen az életem.

Tudnilik gyereket már nem fogok vállalni, egyedül meg szintén nem lógok a levegőben.

Mert én nem így terveztem ezt anno, csak nem láttam a fától az erdőt...

2019. febr. 25. 08:55
 24/27 anonim válasza:

Ezt, egyedül te döntöd el, fejben, hogy igenis, ilyen roncs az életed és 32 évesen nem lehet ez ellen tenni...pedig DE, LEHET EZ ELLEN TENNI. Csak "te már ezt eldönttted és az bizony így is marad" alapelvvel élsz és várod a csodát, hogy történjen valami.

Pedig, ha nem azt várnád, hogy majd más, aki "tehet erről, hogy roncs vagy" az majd helyre is rakja az életed....hát ezt nagyon rosszul hiszed. Ahogy, olvasgatlak arra jöttem rá, hogy te másokat híbáztatsz, saját magad helyett. Mert ha megtanultál volna legalább 1 nyelvet és le raktál volna egy képzést, akkor ez nem ilyen életed lenne...és ez miatt is másokat híbáztatsz?

Gondolom nem az oktató rugdosott ki az ajtón, hogy "t***odj, te ezt ne ragd le, legyen s****r életed na csá". Mert ezt saját magad, azaz TE voltál az, aki ellustult és nem fejezte be a képzéseket, és még ahelyett, hogy itt kértél volna segítséget, amit nem fogadsz el senkitől, mert az neked nem felel meg, 1 sem ...inkább tennél valamit, hogy legalább munkád legyen, meg csávód.

Totál nem értelek, mindenki segítene, Te meg lenézed őket, és nem fogadod el a segítségüket...akkor meg minek kértél minket, hogy adjunk tippeket, ha ugysem fogadod el?!

Szégyeld magad, úgy viselkedsz mint egy 15 éves depressziós kis csaj, aki mindenkit hibáztat saját magán kívül és nem hallgat senkire...

2019. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Bocs.
2019. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Jogosak a negatív észrevételeid velem kapcsolatosan. Azonban az az igazság, hogy én eleve hátránnyal indultam sok esetben...
2019. márc. 2. 19:22
 27/27 anonim válasza:
Akkor, tenni kell azárt, hogy ne legyél hátrányban.
2019. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!