Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel újabban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel újabban sokat beszélek. Hogy legyen a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Volt egy buli nemrég, táncoltam egy lánnyal. Mikor a zene végéhez értünk, kézen fogva elhúzott a buliból. Elkezdtünk beszélgetni, először ölelés volt, majd Ő kezdeményezett azzal, hogy nem-e hajolok közelebb?!.. Közelebb hajoltam és megcsókoltam. Körülbelül 1 perc mulva véget ért a csók, utána Ő húzott magához és folytattuk. (Én valahol a detoxikáló környékén járhattam, Ő álítólag nem ivott.) Tegnap azt mondtam neki, hogy találkozzunk, beszéljük meg ezt a bulit. Bele is eggyezett egyből.

Nem részletezem az egészet, igaz teljesen részeg voltam, de ez a csók, olyan hatással volt rám, hogy le sem tudom írni.

Nemtudom mitévő legyek, szeretném mellette leélni az életem! Ebben kérném a segítségeket, hogy hogyan tudnám ezt az egészet körbekeríteni, hogy kiderítsem mit érez irántam? A buliban az alkohol miatt voltam csak ilyen merész, hogy egyből csók, viszont a józan világomban nem vagyok ennyire rámenős!

Ha esetleg tudnátok valami jó tippeket adni azt nagyon megköszönném. Szeretném Őt magam mellett látni!!

Sajnos barátnőm úgymond nem volt 1-2 hétnél hosszabb ideig, ezért fordulok hozzátok! Válaszokat köszönöm mégegyszer!

18/F



#randi #barátnő #első csók vele
2018. szept. 21. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a lánynak oké és kész a folytatásra.
2018. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég mintha magamat látnám :D , volt egy házibuli, ittam eleget én is. A legszebb lánnyal táncoltam , elkezdtünk beszélni majd megcsókoltam . Az este folyamán rájöttem , hogy sok közös van bennünk és szívesen folytatnám , viszont kicsit féltem , hogy ez csak egy egy éjszakás kaland lesz . Szerencsére ő is hajlott , hogy folytassuk . 2 nap múlva elhívtam és onnan már egyenes út vezetett , hogy a párom legyen. Együtt voltunk majdnem egy évig. Előtte nekem is olyan kapcsolataim voltak mint neked.

Szóval a helyedben elhívnám kávézni , elmondanád , hogy te szeretnél többet ha ő is benne van . Veszíteni nem veszíthetsz semmit :) Hajrá ! 19/F

2018. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem kávézni/étterembe hívtam, említette aznap este, hogy szeret túrázni ahogy énis nagyon szeretek, és említette is, hogy hova szeretetne elmenni egyszer. Oda hívtam, én úgy terveztem, hogy amikor odaérünk a célpontra, ott valahogyan össze szedem magam és megkérdezem. Csak hát itt a bökkenő, nem tudom hogyan és mit?! Nem szeretném egyből letámadni, én az a körbekerítős tipus vagyok. :/
2018. szept. 21. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem kérdezned. Csak érezzétek jól magatokat. Majd minden jön magától.
2018. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!