Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha semmi onbizal...

Mit csináljak ha semmi onbizalmam nincs?

Figyelt kérdés

Nincs semmi onbizalmam

Béna vagyok mindenben es meg csunya is vok es ha neha ugy erzem hogy jol nezek ki akkor rogton valaki beszol es elmegy meg az eletkedvem is


2019. febr. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével. Tűzz ki célokat és érd el őket. Amúgy meg lehet, hovy csak irigyek rád, mert te sokkal szebb vagy náluk és nem tudják ezt megemészteni.
2019. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdésekre sosem kapsz valóban kézzel fogható választ, csak mindig olyat, mint pl. az előző írt, hogy ne foglalkozz vele, de ha nem foglalkozol vele, akkor is foglalkozol vele, szóval ez baromság, hogy ne foglalkozz vele szerintem.


Mindenkinek van rossz és jó napja és azt a visszajelzést kapod vissza másoktól, amit magadból sugárzol. Ha közelebbről megnézel valakit vagy az életét, rájössz, hogy ő sem különb nálad, minden a látszatra épül. Tök mindegy ki mit gondol rólad vagy másokról, a lényeg az, hogy önmagadban kialakítasz egy belső erőt, amit soha, senki sem vehet el. Szövetkezz önmagaddal és tudni fogod, hogy te szövetkeztél önmagaddal és azt senki sem veheti el, bármit is mond! Az is jó, ha egy papírra leírod azt, amit szeretsz magadban. Ha nincs ilyen, valóban béna vagy!

2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nèha mondogasd azt a tükörben magadnak-szèp vagyok!szèp vagyok.

Nekem mondjuk òriási egom lett tőle. :)

De ha nagyon sok pszichològiát olvasol errol az nagyon sokat segìt.

Tisztábban fogsz látni.

Pl. Azt is olvastam,hogy minden ember azzal van elfoglalva szemèlyes találkozásnál,hogy mi a vèlemènyünk ròla.

Nincs ideje veled foglalkozni.

Tehat tudd ok azon aggodnak Te mit szolsz hozzajuk.

Ez tuti,rajottem en is miutan megfigyeltem.

2019. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ès Tudd!a rosszindulatu emberek ráèreznek,mikor kell beszòlni!

Szándèkosok!

2019. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 6. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Van változás?
2019. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!