Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van uszas az iskolaba 1heten...

Van uszas az iskolaba 1heten 1szer es meg lesz 2uszas amire en nem akarok menni de hiaba mondom anyamnak hogy nem szeretnek mert semmi onbizalmam nincs arra hogy a testemet mutogassam az osztalyom elott mit mondjak?

Figyelt kérdés

Vannak az osztalyba nalam molettebb emberek de valahogy erzem hogy engem fognak nezni mert altalaban mindig engem szoktak a fiuk.

Van egy osztalytarsam aki a leghelyesebb es o szokott a legtobbszor nezni es felek tole hogy lenez vagy barmi...



2018. jún. 5. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Neked se uszni kene, hanem pszichologushoz jarni.


Aztan mondd mar, ha meg az iskolai uszas alol is ki akarsz bujni mert jaaaaaaaj meglaaaaaaat a Pistiiiii / Zsuzsiiiii, akkor mitol lesz jobb, izmosabb alakod? Vegul is, tenyleg mennyivel jobb mar otthon a sarokban bogni egy zsakruhaban egesz nyaron, lehetoleg csokit, kekszet, cukorkat zabalva mert jaaaaaaaaj de szomcsiiii vaaaaagyoook, mint tenni azert hogy magadnak is tetsszen amit a tukorben latsz.

2018. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mínuszozni az első választ, de szerintem 10/10-pontos kijelentés!
2018. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozogj és diétázz a nyáron és egyből nem leszel molett.
2018. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!