Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 L vagyok, hogy felejtsem...

16 L vagyok, hogy felejtsem el az első nagy szerelmem?

Figyelt kérdés
Nem jártunk, de találkoztunk párszor (ez már lassan fél éve), meg néha még most is beszélünk. Szeretek vele lenni, csak sajnos nagy a korkülönbség.Mindig rá gondolok, várom hogy írjon, meg szomorú is vagyok miatta, és nem tudom hogy felejtsem el.

2019. febr. 10. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engedd el. Ne beszélj, ne találkozz vele. Ami pedig benned van, sírd ki egy barátodnak, barátnődnek, egy idegennek aki vevő rá (itt vagyok), vagy végső esetben egy pszichológusnak. A többit intézi az idő.
2019. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnos csak az idő!

Èn tudom.

2019. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 barátnőm van akinek el merném mondani, de ő meg nem olyan hogy ilyenről beszélgessek vele, a többinek pedig kizárt.

És itthon sincs kinek elmondanom, anyát pl. tök hidegen hagyja.

És az az idő nektek mennyi volt?

2019. febr. 10. 09:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogod elfelejteni, nem is kell, és nem is lehet. De egy idő múlva szép emlékké enyhül a szomorúság. Ha lesz párod, másik szerelmed, akkor nem fogsz az 1.-re gondolni.
2019. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsònak.

Amugy nekem nem segìtett,ha elmondtam valakinek egyáltalán.

2019. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És ha barátok maradunk? Mert leginkább a beszélgetéseink hiányoznak.

Igaz, hogy azt mondta, neki már nincs szüksége új barátokra, hanem ő kapcsolatot szeretne, de talán meg tudnám beszélni vele. Vagy az se segít?

2019. febr. 10. 11:27
 7/11 anonim válasza:
0%

Szex szex szex


Ez segít.


F

2019. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te pedig egy bunkó vagy...
2019. febr. 10. 13:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha el tudod fogadni barátodként, tudod úgy kezelni őt és nem fog kísérteni, hogy több is legyen, akkor ez jó megoldás.
2019. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. febr. 10. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!