Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Fotózás hivatalosan?

fél éves fotótanfolyam elvégzése alatt is szeretnék hivatalosan fotózni, utána egyéni vállalkozóként.

Ha addig egy fotós felvesz 4 órás munkaviszonyba maga mellé,akkor én hivatalosan vállalhatok fotózásokat? Mert úgy tudom ha van egy végzettséggel rendelkező tag egy cégben akkor a másik tag,akinek még nincsen erről papírja szintén fotózhat,nem minősül engedély nélküli fotózásnak.Ha az engedéllyel rendelkező fotós egyéni vállalkozó, akkor is járható út? Gondolom ilyen esetben az ő nevére állítható csak ki a számla?

febr. 12. 10:47  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megbízhatóak? Kamu? Visszaélhetnek az adatokkal amiket megadtam?
Állat fotózás, (főként lovak) milyen objektívet használják egy Canon 7d-hez?
WISH! Rendelnék a wishről dolgokat, elsősorban fotós cuccokat. Ha pl.1300 Ft egy állvány, a postaköltség hozzá 500 Ft. Ha más dolgot is rendelek, akkor az ahhoz hozzáírt...
Miért nem működik a fényképező?
Hogy hívják hivatalosan egy fotógépnek azt a funkcióját, amikor az elején/a lencse mellett a géptesten előtűnik a kamerakép?
Hivatásos fotósokhoz intézném kérdésem. Sajnos a "fotóriporteri" végzettségemre nem sikerült kiváltanom "fényképész" tevékenységi körre a vállalkozóimat. Valakinek van esetleg...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!