Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miért hisztek istenben?

Ti miért hisztek istenben?

Figyelt kérdés
Mi van ha isten nem is létezett és csak kitalálták

2019. febr. 25. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert kell egy ellenségkép.
2019. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert van itthon tükör.
2019. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha senki nem hinne benne, akkor nem is "létezne".

LGT: "Van aki azért van, mert elhiszik."

2019. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy hiszek?

Nem hiszek.

Aki hisz, az meg finanszírozza a papok létét, temp lomok karbantartását, - ne azt várja, hogy olyan emberek adóiból kelljen ezeket kigazdálkodni, akik köszönő viszonyban nincsenek a "vallással"!

2019. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért hiszek Istenben, mert szeretem nevén nevezni a dolgokat. Szerintem mindenkinek van Istene, csak nem mindenki fedezte még fel. Minden csendből, csendes hangból jön a válasz, hogy ki Ő. Szükségeink betöltője. Tehát ha valamire szükségünk van és megkapjuk, vagy valamire nem volt szükségünk mert már megvan az is tőle van.

Nem érdemeltük ki semmivel sem a testünket, történteket, érzékelni ezeket és élni, de mégis megkaptuk. És tényleg megkaptuk, hogy kérhetünk és adatik. A kezemet is tudom mozgatni, ha akarom. Meg tudjuk látni a gyönyörűséget. Pedig nem tettem érte semmit. De megkaptam. És nem kellett érte tennem semmit. És én hálás vagyok. Sőt egyre hálásabb(még a legjobbnál is van tovább). És a hála egy boldog, jó érzés. Amíg élek addig mindig megvan az élet ajándéka, minden velejárójával és még a "rosszat" is köszönöm.

2019. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!