Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én Rosszat álmodtam. Ti mit...

Én Rosszat álmodtam. Ti mit álmodtatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:39
 1/10 anonim válasza:
100%
Én egyszer azt álmodtam, hogy egy májsejtben vagyok benne a biológiatanárnőmmel, és elkaptuk a hepatitist. Aztán le kellett állítanunk a sejt metabolizmusát.
2010. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az jóóóó :D..a sztorid felét értem xD
2010. júl. 2. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy régi álmomat álmodtam újra, és mivel rájöttem, hogy ez már megtörtént, mindent másképp csináltam benne, persze kiderült, nem kellett volna. Túl hosszú, most nincsen kedvem részletezni...
2010. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
undorító, ocsmány lotyó, hozzá képest egy telehányt klotyó csodaszép, tündöklő szivárvány... és volt vele egy szörnyű rémálmom: ez a kövér, hájas rettenet végignyalta a testemet...
2010. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
élénk fantázia :D
2010. júl. 2. 13:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy a legjobb barátom becsajozott :D
2010. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy az X-Faktorba mentem közönségnek LOL
2010. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2010. júl. 3. 02:49
 9/10 anonim ***** válasza:
ma azt álmodtam, hogy 2 kigyúrt, micro dermal piercinges, szőrös csaj bikiniben, meg egy srác álltak egy sorház előtt, én meg velük szemben. és ezek a szörnyek kollektíve elindultak - a strandra, gondolom én - minek hatására a házból lekiabáltak nekem vagy tízen, hogy szóljak a tagoknak, hogy jöjjenek vissza. nem tudom, milyen indíttatásból, de utánuk sikítottam :D és visszajöttek, majd ez a 10 ember mindenféle vicces tárgyakat dugott ki az ablakon, felfújható gumilótól kezdve csatabárdon át szőrös, fedetlen seggekig minden játszott :D arra ébredtem, hogy kegyetlenül pusztulok :DDDDD
2010. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól xDDDDDDD
2010. júl. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!