Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma éjjel egészen elképesztőt...

Szimpor kérdése:

Ma éjjel egészen elképesztőt álmodtam és azóta nem is tudok visszaaludni, gondoltam leírom. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
A nagymamám lakásában voltam álmomban, 3 szobás hatalmas lakás, hosszú előszobával, az előszoba végén a bejárati ajtó mellett van a konyha. A lakás pont olyan volt álmomban is, mint igazából. Azzal kezdődött, hogy valamiért elkezdtem közlekedni a szobákban és mindenhol felkapcsoltam a lámpát mert féltem. A nagymamám egy nagybátyámmal lakik, aki komoly műszaki kütyüket tart ( de persze annyira nem komolyakat, mint amiket álmodtam). Az álmomban a nagymamám szobája fantasztikus mennyezeti lámpákkal volt felújítva, kis apró csillagocskák, körök, vagy 200 db, mind egyenként lámpák. A falak puhák voltak, valami anyaggal voltak bevonva, mint a gumiszobában, de ez nagyon szép mintázatú volt és nem gumi, hanem szövet. Volt a szobában egy hatalmas fotel telepakolva a nagybátyám unokájának játékaival. Ezt a fotelt valahogy sikerült felborítanom, minden szétszóródott belőle, kicsit ki is buktam magamon, hogy soha nem csináltam még a nagyinál felfordulást, amikor én vigyázok a lakásra. ( Sosem vigyázok én a lakásra..) A falon mindenféle tekerő gombot találtam, amiről kiderült, hogy rádiót lehet vele bekapcsolni, és ahogy tekerjük a gombot, hangerőt is szabályoz, a nagyim ágya mellett is volt ilyen gombkészlet, hogy könnyebb legyen neki. Plusz, a mennyezeti csillaglámpácskákat is ezekkel lehetett bekapcsolni és állítani a fényerejüket. Mindent bekapcsoltam, és felkapcsoltam, utána alig tudtam kikapcsolni, a rádió pl. maradt. Közben mentem egyik szobából a másikba, a legbelsőben kinyitottam az ablakot, hogy szellőzzön a szoba, mert dohányoztam. Az ablak alatt egy nagy esőfogó tető volt ( az életben az egy emelettel lejjebb van, és nincs olyan nagy mint ahogy álmodtam) és eszembe jutott, hogy ez veszélyes lehet, nehogy valaki bemásszon, de gondoltam nem lesz baj. Visszamentem a középső szobába, ott is voltak a falon fura telefonfélék, már nem tudom mire volt jó, de azt tudom, hogy egy telefonkészüléken két kagyló volt, azt is elkezdtem megnézni, valakit véletlenül meg is csörgettem vele, de gyorsan letettem. Közben észrevettem, hogy a 3. szobában még mindig szól a zene, átmentem, hogy lekapcsoljam, de persze közben mindenhol a lámpákat kapcsoltam fel, így tökéletes belátás volt kívülről a lakásba, amivel tisztában is voltam és aggasztott is. A nagyim lakásában sok értékes holmi van. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy járkálnak a lakásban Visszamentem a nyitott ablakhoz, ahol fiatalok buliztak az esőfogó tetőn. Ittak és drogoztak. Elkezdtek egy páran bemászni az ablakon, hogy menjek velük bulizni a tetőre. A másik szobában valaki kinyitotta az ablakot, és bemászott két tizenéves lány teljesen KO állapotban, átszaladtam és kituszkoltam őket az ablakon, be is zártam, de addigra a másik szobában már egy csomóan bemásztak, és közlekedtek a lakásban. Wc-re mentek stb. Nagyon megijedtem, és nagyon dühös is voltam rájuk, mégsem tudtam egy értelmeset kiabálni a bandára, csak suttogva jött ki a hang a torkomon, sokkot kaptam attól, hogy mi történik. Nem akartam elhinni, hogy ezek csak így bemásznak és jönnek mennek. Egy fiúra ráripakodtam ahogy csak tudtam, hogy azonnal takarodjon kifelé, erre elkezdett futni a hatalmas ablak felé, hogy akkor ő azon áttöri magát, suttogva sikítottam utána, hogy nehogy megtegye. Közben mászkáltak a lakásban mások is. Az jutott eszembe, hogy le kéne húznom a redőnyöket és akkor nem tudnak bejöni. A középső szobában sikerült is, erre a belső szobában ők kezdték el leráncigálni kívülről a redőnyt kézzel, dühösen, rongálva. Valami furcsa volt, kimentem az előszobába, ahol láttam, hogy a bejárati ajtó nyitva, és a konyha bútorok darabjai, illetve más értéktárgyak az előszobában sorakoznak, hogy a fiatal tizenéves fiúk levigyék-ellopják. Suttogva próbáltam kiabálni velük, hogy mit csinálnak, azonnal hívom a rendőrséget, elindultam a szobába, és közben az egyik fiú elkezdett kiabálni, hogy ne merjem hívni a rendőrséget őt erre felbérelték, nem magától csinálja. Egy másik is kiabált, hogy komolyan beszél az előtte szóló és pisztoly is van nála, ha nem teszem le a telefont, lelő. Ismét sokkot kaptam, alig jött ki hang a torkomon, ahogy szembe néztem egy pisztollyal, miközben 10-15 suhanc éppen kipakolni készül a nagymamám lakását, egy nagyon ügyes trükkel. Nem akartam elhinni, hogy ez velem történik meg és tudtam, hogy annyian vannak, hogy nem tudok mit csinálni egyedül. A pisztolyos elém állt, és azt mondta, hogy ha fizetek neki annyit amennyit a megrendelő, nem viszi el a cuccokat. De erre megint nem tudtam megszólalni, úgyhogy elindultak lefelé mindennel. A végén reggel volt, lent álltam az utcán, de nem a nagyim utcájánál, mégis az ő lakásánál, ahová kijött 3 rendőr, egy nő és két férfi. A nő és az egyik férfi épp beszálltak a kocsijukba, a nő azt mondta ne aggódjak fél órán belül elkapják őket, meglesznek. Az volt az érzésem, pontosan tudják kiről-miről van szó. Először bizakodtam, hátha tényleg meglesznek. Kérdeztem, hogy a cuccok is, azt mondta valószínű, erre elhajtottak. Az egyik rendőr ott maradt, elindult a szeméttároló felé, én azt hittem nekem segíteni maradt ott, de miután kinyitotta a szeméttárolót, elkezdte kipakolni az éjjel ellopott holmikat, mire ott termett ismét a banda fele, és elkezdték elhordani. Erre az átverésre ismét sokkot kaptam, és szinte megnémultam, pedig ordítani akartam. Elkaptam egy fehér fa polc darabot, és hirtelen megjött a hangom. Határozott erőt éreztem magamban, hogy megüssem vele azt amelyik mellettem állt kárörvendően. De amikor meg kellett volna ütnöm vele, nem tudtam megtenni. Erre kiröhögtek, megfogdostak, és elmentek a lopott holmikkal. Én meg ott álltam megsemmisülve, és felébredtem úgy, mintha nem is aludtam volna, mintha mindeközben végig ébren lettem volna, pontosan tudtam és éreztem, hogy mit éltem át az álmomban, mintha ez mind valóság lett volna.
2011. nov. 8. 04:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes volt, nemhinném hogy jelent bármit is.

Lány vagy am. , hogy megfogdostak?

2011. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen, és 28 éves.
2011. nov. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!