Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tarthatnak tölem az...

Miért tarthatnak tölem az emberek?

Figyelt kérdés
Nem elöször kapom meg hogy félnek/tartanak tölem az emberek,pedig szerintem nem vagyok ijesztö,inkább nyitott és legtöbbször mosolygós vagyok.mégis félnek kezdeményezni és nem értem miért,magamba keresem a hibát szokás szerint és nem tudom mit tehetnék az ellen hogy kevesbé tartsanak tölem mert nem tudom mi miatt tartanak egyáltalán.valakinek valami ötlet?

##tartanak ##tölem
2019. márc. 3. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így kevés lesz, talán nem a külsőd miatt tartanak tőled az emberek? Lehetsz te akármilyen személyiségű, ha először a külső a meggyőző szempont!
2019. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetem van,adok magamra,jól öltözködök,igényes vagyok.az arcom sincs be esve.Tényleg átlagos vagyok a magasságom,a test alkatom minden.Lehetséges hogy azért félnek kezdeményezni mert tùlzottan magabiztosnak tünök?
2019. márc. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!