Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nyugdíjasként 1 hónapos megbizásos munkaszerződésem van. Tartósbeteg adókedvezmenyt erre az időszakra igenyelhetem-e?

márc. 4. 13:42  Privát üzenet  

A válasz
Hasonló cipő, nekem úgy mondták ez nem munkaviszony, gyerekkedvezmény nem tudom igényelni, plusz ha lejár a 45 nap, a tb-t is fizetnem kell. Ezek alapján kétséges. De egy adószakértő.......

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 4. 15:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vissza élhet azzal a munkáltatóm ha nála van a munkaszerződésem? (Az én példányom) Ha nem találja meg és emiatt nekem nincs sajátom, ebből jöhetek ki rosszul?
A munkaügyi által fizetett tanfolyamra járok! Abba szeretném hagyni! Határozatlan idejű munkaszerződésem is lenne, viszont 6órás munka! Így is abbahagyhatom vagy csak 8órással...
Olyan kérdesem volna, hogy a ferjem szedi mindkét gyermekunkre a családi adókedvezményt, most kezdtem el en is melozni, mi lenne ha en is felszedném?
Családi adókedvezményt mikor utalják ki?
Akkor is jár végkielégítés, ha a munkaszerződésem közös megegyezéssel szűnik meg, nem pedig elbocsájtanak? És ha én mondok fel?
Ha február 28-án megszűnik a munkaszerződésem onnantól honnan kapom a CSED-et meg a családi adókedvezményt, családi pótlékot?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!