Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fog még valaha ÚGY szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még valaha ÚGY szeretni engem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel meg két éve kavartunk és azóta nagyon tetszik nekem, talán szerelmes is vagyok belé, nem tudom eldönteni. Aztán lett barátnője és szinte nem beszéltünk két évig. Most szakított vele a lány, de még mindig néha felhívja magához meg totál kihasználja a fiút. Ha olyan kedve van akár csókolóznak, ha olyan kedve van teljesen leszarja. A fiú egyértelműen szerelmes abba a lányba és bízik benne, hogy egyszer még újra összejönnek, de akárhogy próbálkozik, a lány nem akar újra járni vele. A fiú engem a lelki szemetesládájának használ szó szerint. Csak akkor ír rám, ha valami baj van és akár órákig is elbeszélgetünk a lányról. Mindig nagyon megköszöni, hogy próbálok segíteni neki meg ilyenek, de miért pont én vagyok, akire ilyenkor ráír? Fontos lehetek neki valamilyen szinten? Bírhat engem? Vagy nem talál jobbat erre a feladatra? Kérlek segítsetek...

2019. jan. 2. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem azért mondja el neked ,mert benned megbízik és te ismered őt .

Próbálj meg nyitni felé , és feledtessed el vele azt a lányt ,mert tényleg szerelmes lehet ez a fiú abba a lányba (bocsi hogy ezt mondom ,gondolom neked nem esik túl jól ).

És igen fontos lehetsz neki (lehet csak mint barát ,de ki tudja ...)

Kavartatok ...vagyis valószínű valamilyen szinten tetszettél neki régen ,ezt próbáld meg újra éleszteni és egyre több időt tölteni vele .

16/L

2019. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lenne hiba nyitni felé? Mert ugye mást szeret és talán azzal elijesztem magamtól, ha éreztetem vele, hogy nem csak barátként tekintek rá. Vagy nem?
2019. jan. 2. 01:01
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Most mondok egy durva dolgot. Ne várj túl sok dolgot ettől a sractól. Sosem jó olyan emberrel foglalkozni, aki mást akár tőled, mint te tőle. Azt tanácsolom, hogy egy időre hanyagold őt, bármennyire is hiányzik. 2 éve kavartatok, szóval a srác tudja, hogy bejön neked, ez a tudat sok emberben felerősíti a bizalmat és jobban megnyílnak felé, még ha nem is akarják viszonozni a másik érzelmeit. Ez egy úgymond ösztön, de egyik nemnek sem szabad vállalnia a lelki szemetesláda szerepét ilyen helyzetben. 2 dolog lehet, vagy barátként tekint rád, vagy talonban tart. Sajnos neked a jelen helyzetben mindkettő szenvedést okoz. A legobb, ha kilépsz ebből az egészből, legalább egy időre.
2019. jan. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 névtelen_15 válasza:

Szia! Bizonyára fontos lehetsz a srácnak és szerintem egyeltalán nem probléma ha nyitsz felé. Bevallom én is szeretem, ha a lány teszi meg az első lépést és a férfiak azthiszem 80%-a így van vele (ez nem biztos csak rémlik), azok alapján amit leirtál nekem úgy tűnik hogy bárát zónába vagytok onnan pedig nehéz kijutni... És szerintem bízhat is benned ha téged "használ" arra hogy elmondja neked a lány irán érzett érzéseit.

Remélem tudtam segíteni


15F

2019. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!