Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fontos! Elő fog kerülni valaha?

Fontos! Elő fog kerülni valaha?

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza Oroszországból, egy haveromnál voltam kint, akit még neten ismertem meg és tőle tanulok oroszul. De most nem is ez a lényeg.

Két mobilt vittem magammal, az egyik amit kb mindenre használok, a másik pedig amin igazándiból arra van, hogy ha elromlik a mobilom, akkor legyen tartalékban még egy (és ezt vesztettem el). A haverom is mondta, hogy nála biztos nincs, mert megnézte, úgyhogy fogalmam sincs, hogy hol veszthettem el. Hacsak nem valaki megtalálta és 1, leadta valahol, 2, elcsórta.

Hol lehet kideríteni hogy hol van vagy valami ilyesmi?


Előre is köszönöm a segítséget!


2016. szept. 5. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
pingeld meg
2016. szept. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már volt hetekkel ezelőtt :)

Nem lesz meg. Keresni sem tudod, mert azt sem tudod, hogy hol hagytad el. És hol adná le valaki? És honnan tudnák, hogy a tiéd???

Szóval nem lesz meg.

2016. szept. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, pár nap és lesz házi feladat, ami majd leköt!


Légitársaság és repülőtér talált tárgyak osztályán megnézted? BKK talált tárgyak osztályán? MÁV talált tárgyak osztályán?

2016. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!