Meztelen futás?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok így futni? Vagy tervezitek hogy kipróbáljátok?

2019. márc. 5. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
meztelenül bringáztam már
2019. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet ezt megtenni?
2019. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Futottam már pucéran. 4 éves koromban. Felnőttként nem tervezem.
2019. márc. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
erdöben futottam már meztelen
2019. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Túráztunk meztelenül!
2019. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%
Én sokat járok futni, és sokat járok nudizni, de a lityilötyi nem vonzott soha
2019. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Futni még nem futottam, de sétálni már sétáltam meztelenül.


Egy esti buli után, hozzáteszem nem ittam sokat, és nyár volt és este is elég jó meleg volt, épp hazasétáltam amikor ezt tettem. Akkor már késő volt szinte már éjfél épp a szomszéd faluból sétáltam át ahol laktam. A két falu közt a távolság kb 2 km nem túl sok, és külön földes úton volt nem messze a főúttól ami ma máraszfaltozott bicikli út. Akkor éjszaka melegem volt, hiába volt rajtam akkor csak egy egyszerű egyrészes ruha melegem volt. Akkor gondoltam egyet és mivel egy lélek sincs arra, meg sötét van így elsétálok a falu határáig meztelenül. Akkor le is vettem a ruhámat, és a fehérneműmet is, csak a cipőt hagytam magamon hogy nehogy megsérüljön a lábam és mindent beraktam a hátizsákomba. Akkor gondoltam hogy majd ha a határhoz érek csak a ruhát magamra kapom és nem bajlódok a fehérneművel. Mivel annyira felszabadító érzés volt, ráadásul szúnyogok sem csíptek szét hogy amikor a faluba értem akkor a határnál lejjebb mentem a főúttól hogy csak 2 utcán kelljen át menjek ami alig van kivilágítva, és úgy ahogy voltam meztelenül hazasétáltam. Hajnali 1 órakor egy lélek nem volt már, a házak ablakain sem szűrődöt ki fény, meg semmi sem. Aztán annyira tetszett hogy utána amikor viszonylag kellemes meleg éjszaka volt gyakran megismételtem ezt, de akkor úgy csináltam hogy egy köntös szerűséget vettem csak fel, a lakáskulcsot a nyakamba akasztottam és elmentem a határig, ott elvettem a köntöst eldugtam egy helyen és úgy meztelen sétálgattam a mezőn. Aztán egyszer bicajjal akkor felöltözve eltekertem egy közeli tóhoz és amikor besötétedett meztelenül körbe sétáltam. Az már rizikós volt mert voltak ott éjszakai horgászók akiket nagy ívben kerültem nehogy a végén megerőszakoljanak főleg hogy semmi nem volt nálam amivel legalább minimálisan takarjam magam, szóval elég érdekes volt, de tetszett :)

Futni nem próbáltam még, mondjuk nem biztos hogy kényelmes lenne a nagy melleim miatt.

2019. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én szívesen kipróbálnám ha lenne más is és nem egyedül kéne. De inkább a meztelen kirándulást.
2019. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Két haverommal múlt nyáron, fogadásból végig futottunk a falu főutcáján hajnal három körül full pucéran. Poén volt, szívesen csinálnám újra. xD


17/F

2019. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nyáron már évek óta futok meztelenül. Nagyon szoktam élvezni vagy a korai órákban vagy sötétedéskor a felszabadító futást. 39N
2019. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!