Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kiegészítés...

Melyik a legjobb kiegészítés harcművészet mellé? Kettlebell? Fegyencedzés+futás, vagy Meztelen harcos+futás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meztelen Harcos, mellé futás. Szerintem ez a leg.
2013. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aikiboxer ***** válasza:
Bármelyik jó a fentiek közül, de a kettlebell mellett miért nem soroltad fel a futást? :)
2013. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát mivel az ad állóképességet is. A Meztelen és a Fegyenc inkább erőt.
2013. jan. 22. 10:15
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Milyen futás? Sprintre gondolsz, ugye?


Igen, a meztelen harcos a maximális erő (max. izomfeszülés) fejlesztése.


HM edzésen a formagyakorlatok nem adnak állóképességet?

Mestered nem adott tippet mit végezz edzésen kívül? (egyébként mind jó, kezdd el valamelyiket, aztán jövőre válthatsz másikra ha kipróbálnál új erősítő edzést)

2013. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kettlebell saját testsúlyos elemekkel.
2013. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ks mellé egyértelműen a kettlebellt mondanám elsőszámúnak.

hm edéseken nem tudom milyen állóképességi terhelés van,de a kung fu mesterek,komoly szinten legtöbbször mesterek a callanetic-ben is,viszont nem láttam őket még bellezni.

2013. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát a Kínában fellelhető jó pár száz éve a kettlebell egy kiforratlan formája kőből faragva az ottani harcművészek körében. Meg a kettlebellt nem illik összemosni az állóképességgel és elsősorban nem az állóképesség miatt kifejezetten ajánlott küzdősportolóknak és harcművészeknek, hanem a törzserő fejlesztése miatt.
2013. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én szerintem a harc mellé a legtökéletesebb a street workout! Nem kell a fegyencedést követni

főleg hogy 80%-al amit leír nem is érdemes foglalkozni a többit meg ki kell szűrni! Keresd fel az

országos hivatalos street-workout oldalt: street-workout.hu, vagy az alapítóját, biztosan szívesen

válaszol! Illetve van egy országos csoport is, ahova mindenki csatlakozhat, és faszákat lehet

beszélgetni mindenről, és a legjobban persze a sporttal kapcsolatos dolgokról, csatlakozzatok

én benne vagyok!: [link]

2013. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Aham..


Akkor már csak én nem akarok az utcán edzeni, mert otthon edzőteremben erősíteni már ennyire nem divat?

2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod Aczél, ha nem az utcán edzel, akkor nem látja a nép az istenadta nép, hogy milyen királyul húzódzkodsz mászókán. Ezért nem menő, meg ugye minek is képeznék magukat edzéselméletben, ha a haveruk macskája már látott edzést és megmondja a tutit.
2013. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!