Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soman Chainani: Jók és Rosszak...

Soman Chainani: Jók és Rosszak Iskolája Az Idő Kristálya Mikor fog megjelenni?

Figyelt kérdés
Valaki meg tudja mondani hogy mikor fog megjelenni Magyaroroszágon?? Azt már láttam hogy Amerikában megjelent de itt Magyarországon mikor fog??

#könyv #Jók és Rosszak Iskolája #Soman Chainani #chrytal of time #az idő kristálya
2019. márc. 5. 16:30
 1/10 anonim válasza:
Állítólag 2019 könyvhetén, júniusban fog kijönni Magyarországon. A 4. könyv trailerjénél a Twister Media írta egy komment alá. Remélem tényleg így is lesz. (Remélem nem jön ki később, max csak korábban. Nagyon szeretem a sorozatot.)
2019. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! Én is nagyon remélem hogy így lesz mert én is imádom ezt a sorozatot!!❤
2019. ápr. 27. 16:52
 3/10 anonim válasza:
Hali, ugye már elmúlt a könyvhét és hallottam minden féle hírt, októbert, szeptembert, de általában semmit, ti tudtok valamit?
2019. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Elméletileg karácson környékén fog kijönni nálunk. Az író már a hatodik részt írja nagy serényen.
2019. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen 6.részről én is hallottam. Alig várom hogy megjelenjen mind a kettő🤤
2019. aug. 24. 23:35
 6/10 anonim válasza:
Hali, ugye már elmúlt a könyvhét és hallottam minden féle hírt, októbert, szeptembert, de általában semmit, ti tudtok valamit?
2019. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ugye állítólag ténylegesen megjelent volna a 2020-as könyvhéten (április). De ugye emiatt a fránya vírus miatt még az olimpia is elmarad nem hogy a könyvhét. Viszont nem tudom hogy megjelenik a könyv áprilisban vagy a korona miatt halasztódik.
2020. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Írtam e-mailt a Twister Media-nak és válaszoltak. Idézem: ,,A megjelenést az idei év utolsó negyedévére toltuk." Szóval valószínűleg karácsony környékén.
2020. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom már tudod, de már megjelent, de azzal a címmel, hogy "A király esztelen"...

Szóval kábé új címet adtak neki, de nem ez a lényeg, hanem hogy véégre itt van

2022. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, láttam, nagyon örülök, hogy végre kijött magyarul is! Bár én elĕg türelmetlen voltam szóval megvettem angolul inkább 😅

De nagyon köszi a választ!

2022. szept. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!