Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életem egy káosz. Mit...

Az életem egy káosz. Mit csináljak? (fontos)

Figyelt kérdés

Anyukám három éve meghalt a szemem előtt.Pánikbeteg vagyok másfél éve,a rohamok napi szinten jönnek rám,nehezen múlnak.Apám nem nagyon törődik velem mostanában,új életet akar kezdeni,új családot akar.Többször sérteget,és azt is elmondja,hogy nem kellek neki és azt csinálok amit akarok.PL. ma is kijelentette,hogy egész hét után nem velem megy valahova,hanem nőzni.Akkor még meg is kérdezi mindig,hogy mi a bajom.(nem jó apaként,mint akit érdekel,hanem csak úgy)El akarja adni a lakást,másikat akar venni,amit nem akarok(személyes okok miatt)

A mamámat szinte úgy szeretem kiskoromtól fogva mintha az anyukám lenne,viszont neki 2 hete volt a műtéte,mert rákos.Most is vele vagyok tanévzárótól.Nincsenek igazi barátaim,akik mellettem állnának.Az iskolában is én voltam a kiközösíett.Külsőre sem vagyok a legszebb ás az arcbőröm három éve pattanásos és az egész tele van piros foltokkal,emiatt szorongok is és depresszióm van.Szinte minden nap sírok és a négy fal között ülök.Nincsen egy olyan ember a világon,akivel a gondjaimat megbeszélhetném,úgy érzem megőrülök.Kérlek segítsetek.Mit tegyek?(bocs a helyesírás miatt,siettem) 14,5/L


2010. júl. 2. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Keres egy barátnöt :S
2010. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hm... először is nyugodj meg. Nehéz eset. Nem is tudok mit írni... Mindenesetre össze kellene szedni magad. És elhinni belül h jóra fog fordulni a helyzeted mert értékes és szerethető ember vagy. Kellene találnod vmi elfoglaltságot, amiben örömed leled és elterelni a figyelmed a negatív dolgokról. Pl a futás az jó lenne sztem. Az osztálytársaiddal meg ne törődj. Mamádat látogasd, meg legyél mellette. És próbáld észrevenni a legapróbb örömöket is az életedben. És törekedj rá h mindenben a jót és a pozítívat lásd. Rohadt nehéz lesz, de az egyféle kiút lenne... Mindenesetre sok sikert! :)
2010. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Fel a fejjel!Gondolj bele,hogy van akinek még apukája sincs,esetleg halálos beteg,éhezik.Na,látod,mindjárt más.Persze megértelek,biztos rossz lehet neked,de nem szabad elhagyni magad,mert csak rosszabb lesz!

Barátokat kéne szerezned,akikben megbízol,és sok közös témátok van.Ők el tudják feledtetni veled a gondjaid.A pánikbetegségeddel el kéne menned orvoshoz.

Kezdj el valamit sportolni,vagy találj egy hobbit,ami leköt.

Nézd a jó oldalát a dolgoknak,nem ellenőrizget senki,hogy hova,mikor,kivel mész el.Tudom,nem nagy vigasz,de sokak nagyon sokat adnának ezért:)

A bőröddel menj el bőrgyógyászhoz,kérd meg a mamád,ő biztos elkísér.Nagyon jó kis krémeket adnak rá,pikk-pakk rendbe hozza,és szép bőröd lesz majd.

Biztosan vannak olyan osztálytársaid akikkel kijöttél valamennyire!Keresd fel őket!Nem hiszem,hogy 1 barátod se lenne.Ha mégis így van ne keseredj el,itt az oldalon is rengetegen írják,hogy nincsenek barátaik.Írj nekik!:)

Ha gondolod nekem is írhatsz,szívesen segítek:)

Most sietnem kell:)

Szia=)

16/L

2010. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,olyan kedvesek vagytok.

sok szerencsét kívánok nektek az életben.

:)

2010. júl. 2. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:

én apukádat megértem szegénynek se lehet valami jó meg azért neked se lehet valami jó.. részvétem anyukád miatt :(

szerintem is próbálj társasába járni vagy nem tudom ... mindenképp próbálj meg beszélni valakivel ,mert nem jó, hogy bent tartod és mégegyszer részvétem

2010. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 2. 20:55
 7/9 A kérdező kommentje:

20:54 neki nem olyan rossz,mert ennyi idősen nem voltak ilyen gondjai,nem ő a pánikbeteg,ő szemét velem és ő akar új gyereket...

megtudnád,ha a helyemben lennél

2010. júl. 2. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Neked egy hobbi kéne elsősorban! Amiben örömed leled, és nem otthon ülnél. Szomorúan olvastam,amit írtál, eléggé magamra ismertem kamaszkoromból. Szóval azt tanácsolom, akár valami kézműves tábor, akár egy fitness bérlet, akár csak kutyát sétáltatni állatmenhelyen, bármi, csak legyen egy célod minden nap, legyen menetrendje az életednek. Nekem a pattanásokon az segített, hogy vegetáriánus lettem. Te még fiatal vagy ahhoz, hogy teljesen elhagyd az állati eredetű ételeket, de azt javaslom, hogy csökkentsd a mennyiségét. Nekem régen bőrgyógyász mondta, 20 éves koromig iszonyúan nézett ki az arcom. Felsorolta a kedvenc ételeim (csoki, tejtermékek, hús, kv, stb..) amiből mostantól fogyasszak kevesebbet, és a bőröm meghálálja. Mondanom sem kell nem hittem neki, de egyszer úgy hozta a sors, hogy eldöntöttem, vegetáriánus leszek, és rá pár hónappal minden elmúlt, akkor jutottak eszembe a szavai. Szóval próbáld meg, hogy ezeket csökkented, őszre rendbe is hozhatod teljesen, ja, és napozni se felejts el:) Az is csodákra képes! Amellett, hogy feltölt. Különben biztos rengeteg fórum van, ahol tudsz ismerkedni korodbeli lányokkal, böngéssz a neten, de szerintem a jó megoldás az, amit az elején írtam, hogy keress egy hobbit, amit tudsz csinálni, hasznosnak éreznéd magad, és közben persze emberekkel is ismerkedhetnél, kitudja, még barátságok is szövődhetnek:) Én szerettem kézműves táborokba járni ennyi idősen. Ma 23 vagyok, mai hobbim a sport:) Amit sose gondoltam volna régen, világéletemben túlsúlyos voltam, de hála ennek, már nincs vele sok gondom. Fel a fejjel, rengetegen (köztük én is) hasonlóan élték meg a kamaszkorukat, és ma boldog, normális felnőtt emberek (minden egoizmus nélkül:) ), csak valamiért kellettek (idézőjelben..) ezek a gyerekkori pofonok az élettől, hogy azzá váljunk ma, akikké váltunk.
2010. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 4. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!