Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mások szerint állitólag nem...

Mások szerint állitólag nem vagyok kifejezetten alacson, én huszonéves férfiként mégis rosszul érzem magam a 174 centimmel. Miért lehet és mit kéne tennem, hogy ne legyek komplexusos?

Figyelt kérdés
Mert alapvetően tudom, hogy a komplexusok még tadzitóbbak...
2019. márc. 9. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül az utcán, és vedd észre, hogy rohadtul nem vagy egyedül.

Vagy keress rá hírességekre, és nézdd meg mekkorák. Én amúgy egy csomón meglepődtam, mert a filmekből azt hittem, hogy magasabbak!


(Persze itt nem a Rock meg Dolph Lundgren típusúakra gondolok)


Jason statham

Even McGregor

Meg hasonlóak

2019. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amugy hány éves vagy?

Mert simán lehet, hogy kesőbb fogsz nőni

2019. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kőszi az eddigi válaszokat...

22 vagyok.


Pont ezaz, hogy én nem látok alacsonyabb férfiakat az utcán, csak nagyon nahyon ritkán.

De lehet, hogy a pszichés állapotom miatt szelektálja Őket az agyam, vagy nem tudom... Lehet olyasmi ez mint amikor az anorexiás kövérnek látja magát.


A hírességek között meg tudom, hogy van alacsony, de Ők egyrészt híresek, gazdagok, szépek és tehetségesek...


Márészt pedig amúgy a filmeken sokszor vannak magasítva, s ez is azt erősíti bennem, hogy még Ők is szégynlik, vagyis hátrány.

2019. márc. 9. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a filmekben magasítva vannak, az nem a színész döntése, hanem a rendezőé. És nem azért, mert szégyenli, hanem mert a ráírt karakternek magasabbnak kell lennie.
2019. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A férfiak átlagmagassága Magyarországon 176 centi. Szóval lehetetlen, hogy alacsony legyél, mert átlagos magasságú vagy. :)

Nem lehetséges, hogy rosszul látod magad? Én nő vagyok és testképzavarom volt. Azt hittem égimeszelő zsiráf vagyok a 162 centimmel (és ezért mindig görnyedten jártam). Akkor néztem nagyot, amikor a párommal sétálgattunk és megkérdezte egy előttünk sétáló lányról, hogy szerintem nála is magasabb vagyok-e. Hát én legalább egy fejjel magasabbnak gondoltam magamat úgyhogy kezdtem is a "görnyedést".

A párom elsétált mellette és kiderül, hogy az a lány olyan magas volt, mint a párom (aki 173centi am). Akkor kezdtem el először azon gondolkodni, hogy talán nem vagyok mindenkinél magasabb :) Lehet te is csak rosszul látod magad és azért hiszed, hogy mindenkinél alacsonyabb vagy. A 174 egyáltalán nem törpe. A nők átlagmagassága Magyarországon (egy 2017es felmérés szerint) 164 centi. A legtöbb nőnél magasabb vagy. Ha meg alacsony barátnőd lesz, még örülni is fog, hogy nem kell felemelned, ha meg akar csókolni :D

2019. aug. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!