Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegedi British Petrolnál...

Szegedi British Petrolnál milyen az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem kifejezetten azoknak szólna akik a BP Szegedi irodájában dolgoznak. Olvastam a korábbi kérdéseket, de nem kaptam kielégítő választ (valószínűleg még többször rá fogok nézni), szóval igen... Ezért teszem fel megegyszer a kérdést.

Elsősorban a munkaidő érdekelne. Bizonyos területeken lehet a hét pár napján otthonról is dolgozni,termeszetesen ezt nem várnám el az első pillanattól kezdve. Sőt magamat ismerve inkább tovább maradok...

Milyenek a feladatok, bár területtől függ de jó lenne pár szót hallani róluk. Az angol nagyon fontos. Nekem van középfokúm, de félek beszélni ezért mindenképpen tanárhoz fogok járni, hogy ezen javítani tudjak. Továbbá kB. 6 éve egy mukkot sem szóltam. Persze jöhetnek a negatív kommentek, hogy ilyen nyelvtudassal inkább még se próbáld. De ennek is örülnék mert kicsit leszallnek a felhők felül.

Sok a tulora? Ha szerencsém lenne és behivnak azonnal angolul kellene beszélnem illetve teszteket is kell kitolteni? Szeretnék tisztán látni mivel a bejárás nekem napi plusz 1,5 óra lenne.


Nagyon szépen köszönöm azoknak akik erre a kérdésre válaszolnak. :)


2019. márc. 13. 11:44
 1/4 Waff ***** válasza:
Nem dolgozom ott, de van ismerősöm aki igen. Beszélni nem nagyon kell angolul, inkább csak írni. Eléggé emberarcú munkahely ahogy hallottam és a fizetések is viszonylag magasak.
2019. márc. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az emberarcú kifejezést nem értem pontosan. De köszönöm szépen, hogy válaszoltál.:)
2019. márc. 17. 14:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani mi az az eleg jó fizetés? :)
2019. máj. 9. 19:16
 4/4 Waff ***** válasza:
Hát nézd...Szegeden ha már a minimálbér felett keresel, az magasnak számít :)))
2019. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!