Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért utasítanak el minden munka helyró a pacemaker vegett?

12 és korom óta van pacemakerem. Most 25 éves vagyok és elszeretnék helyszkedni de sehova nem vesznek fel a pacemaker végett azzal a kifogással hogy nem válalják a felelősséget . Eddig idényi munkát válaltam de az nem állandó munkahely és csak egyszerűsített bejelentés van . Mindenki azt hiszi hogy nem akarok dolgozni pedig akarok csak épp sehova nem vesznek fel. Van valki hasonló helyzetben ??

Keress kérdéseket hasonló témákban: pacemaker, munka

márc. 13. 13:15  Privát üzenet  

A válasz
Elsőnek szerintem tanulj meg magyarul, és biztos több helyre mehetsz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 14. 12:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Haza menjek vagy mit csináljak?
Londonban mennyit lehet kerseni, ha sztriptíztáncosnak kimegyek?
Ez miert van? Valakinek valami otlete esetleg?
Miért nem tudok egyedül menni dolgozni?
Szegeden vagy környékén tudtok olyan céget aki ad szállást a munkavállalónak?
Az újj munkáltató megtudja nézni hogy bevoltam e jelentve az előző munkahelyemen?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!