Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg igaz...

Szerintetek tényleg igaz Seungri (BigBang) botránya?

Figyelt kérdés
Láttam a híreket csak gyenge az angolom.

#Kpop.botrány
2019. márc. 14. 11:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
62%

[link]


Itt megtalálod magyarul.


Egyébként én nem feltétlenül hiszem el. De majd kiderül :)

2019. márc. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Már biztos. Igaz minden...

Aki Seungri bűntárs bevallott mindent, meg vannak a chatek...

2019. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos igen... :(
2019. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Biztosan igaz, pl. a rendőrség is megerősítette a chat beszélgetések, hogy valódiak. Lee Jonghyun is bevallotta, hogy látta azokat a beszélgetéseket. Azokban úgy beszéltek a nőkről, mint egy darab hús. (pl.: "minden mást már megtettük a gyilkosságon kívül")

Seungrinak rengeteg váddal kell szembenézni. Drog, prostitúció, nemi erőszak, korrupció, adócsalás, pénzmosás, rejtett kamerás szex felvételek...stb. Egyenként is súlyos bűcselekmények, de így együtt nagyon kevés esély van arra, hogy börtönbüntetés nélkül megússza.

Most még csak kpop előadó fejek hullanak, de szerintem ez még csak a kezdet...

Most felröppent a hír, hogy híres női alőadók is vannak az áldozatok listáján, de az a lista remélem soha-soha nem kerül a nyilvánosságra.


Véleményem szerint a Big Bang többi előadójának nincs sok köze ehhez az egész botrányhoz. Sejtették, hogy nincs minden rendben Seungrival. GD egyszer dühösen mondta Seungrinak, amikor Seungri nem hívta meg a szülinapi bulijára a többi tagot (nem mellesleg "csak" egy szigetet bérelt ki arra a bulira). "A következő szülinapodat már egyedül fogod tölteni". Taeyang egy 2017-es interjúban, meg arra kérdésre, hogy mi lesz Seungrival 5 év múlva, azt válaszolta, lehet hogy bűnöző.

Ez az egyetlen helyes döntése volt Seungrinak, hogy a többi fiút távol tartotta, akkor persze nem esett jól a fiúknak... de most még lesz esélyük, mint szóló előadó tovább lépni...


A storyban az a "legviccesebb", hogy a srác aki véletlenül beindította az egész botrányt, nem sejtette, hogy a végén ekkora emberek fognak hullani...

2019. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azta ez nehezen hihető róla..megvan.mindene..sikeres,gazdag minek kellet ezt csinálnia? Egyik kedvenc fiúbandám vagyis az első akiket birok (fiú vagyok) már mindenkinek.megvolt a maga botránya csak Taeyang-nak nem volt de szerintem nem is lesz neki....hát sajnos nem tudom mi lelhette de nos ez van..

Köszönöm a válaszokat.

2019. márc. 16. 12:55
 6/15 anonim válasza:
84%

Szociopaták, az lelhette őket. Elkábított nőket erőszakolnak, mind eközben jót nevetnek rajta, mások nem lehetnek csak egy lelkiismeret nélküli patkányok. Attól még, hogy helyesek, tehetségesek, sikeresek ugyanolyan gonoszak lehetnek, mint más átlag ember... csak nekik még hatalmuk is van, így lehetőségük is van bármire, ameddig le nem buknak, mint most.


Ezzel persze nem mondom, hogy mindegyik kpop előadó szörnyeteg, de akadnak közöttük.

2019. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#6, ahogy olvasgatok az interneten, úgy látom a rajongók két radikálisan eltérő véleményen vannak a témával kapcsolatban. Az egyik az, ahogyan te is vélekedsz, hogy "undorító szörnyegek, remélem a börtönben rohadnak meg" a másik pedig a "biztosan ártatlanok, tuti kamu" vagy "mindenki követ el hibákat". Én valahogy a kettő között vagyok jelenleg. Mélysègesen felkavart az egész, nagyot csalódtam, elítélem a tettüket, de nem gondolom, hogy velejükig romlott emberek lennének. Nyilván komoly oka van annak, miért válik egy ember ilyenné, nyilván ezzel nem azt akarom mondani, hogy ők is csak áldozatok, de azért mégis figyelembe kell venni dolgokat.

Remélem, hogy őszintén megbánják a tettüket, letöltik a bűntetésüket és utána új életet kezdenek és jobb emberré válnak. Ezt kívánom nekik. Habár feldúlt állapotban azon a vélemenyen voltam, hogy remélem a börtönben jól visszakapják, de már nem kívánom ezt. Csak azt, hogy ráébredjenek tettúk súlyosságára,

változzanak meg és Isten bocsásson meg nekik. Továbbra is elismerem a zenei tehetségüket, ezért úgy döntöttem, nem pártolok el azoktól a bandáktól, amiket eddig hallgattam (FTISLAND, CNBLUE) csak mert egy-egy tagja undorítóan viselkedett. A többi tagot még ugyanúgy szeretem, a zenéjük sok örömet okozott nekem az elmúlt időszakban.

2019. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Senki sem hidte volna ezt róla...de még más bndákból is voltak?:O láttm olyat youtubon hogy egy lány beszélt az erőszakról meg a bántalmazásról ..aszem egy lánybandából volt..Kiváncsi vgyok GD meg többiek mit szólnk ehhez ....szerintem is töltsék le büntetésüket után meg éljenek csendben vezekelve büneikért ..megunták a sikeres életüket sok fanuknak cslódást okoztk ezzel..(bocsi helyesirásért csk az A betüm nem akar müködni)
2019. márc. 17. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, érintett az ügyben Jung Yoon Young (Drug Restaurant), Choi Jonghoon(FTISLAND) és Lee Jonghyun(CNBLUE). Hogy az utóbbi kettőnek mennyi része van ebben az egészben, az vitatott, minden oldal mást ír, es nehéz kiszűrni mi lehet hiteles és mi nem. Közben meg persze a rajongók is kombinálnak össze-vissza. Ez az oldal szerintem jól összefoglalja magyar nyelven mindazt, amit eddig tudni lehet.


[link]

2019. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam Yong Jun-hyung-ot (Beast/Highlight), ő is érintett a chatszobás botrányban.
2019. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!