Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémes közelharcot vívtam az...

Rémes közelharcot vívtam az előbb egy pókkal. Ti hogy szoktátok elintézni őket minél messzebbről?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha valaki helyettem elküldi a Morteint gyártó céget melegebb éghajlatra jó hangosan... Nem szeretek káromkodni és főleg nem fél kettőkor ordítva de egy undorító elég termetes pók mászott fel az éjjeliszekrényemre az előbb. Tudom, mennyire indokolatlan félni tőlük de én rettegek (mindenkinek van dilije) kivert a víz, remegek, legszívesebben sikítottam volna kirohantam a rovarirtóért, hála az égnek sarokba szorítottam vele erre a fél flakonnal ráfújom, ez meg rá se bagózik, mászik tovább... a végén hidegzsíroldóval intéztem el de azért egy rovaritótól többet vártam... :'( Most totál kivagyok...
2010. júl. 4. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én hajlakkal szoktam őket hatástalanítani. XD
2010. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen a hajlakk sem rossz ötlet. Csak az ilyen fújósoknál attól tartok, mint pl most is, hogy amikor hirtelen ráfújtam elrepült messzebbre. Mi van ha így elveszítem szem elől? Aludni biztos nem tudnék utána! Meg is őrülnék, ha egy osonó pókkal lennék egy szobában egész éjjel. A vízkőoldóval is próbálkoztam, abba legalább kicsit beleragadt és addig elszaladtam a zsíroldóért (azt tudom, hogy hatásos). Miért nem olyan rovarírtókat csinálnak, amibe legalább jól beleragad, ha már meg nem öli úgysem?
2010. júl. 4. 01:49
 3/14 anonim ***** válasza:

A japcsik így csinálják:


[link]


Hadzsimeeeee!

2010. júl. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon félek a pókoktól, de bántani nem szoktam őket. Valami nagy papírral kidobom a folyosóra, vagy az udvarra, hadd éljen tovább
2010. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én agyon szoktam ütni, aztán a tetemet arrébb pöckölni.
2010. júl. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

papuccsal agyoncsapom - vagy flamethrower-eset játszok a dezodorral meg a gyufával :D:D


de azt is csinálhatod hogy ha van ilyen gázrezsó begyújtó izéd... tudod amivel be lehet gyújtani a gázt, akkor azt odanyomod a képébe és hadszóóljon :D:D

2010. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem két éve nyáron egy darázs befészkelt a szobámba az egyik óriásposzetrem alá, és le is tette a lárváit, nem sok idő múlva ki is keltek volna ha észre nem vesszük őket időben. Na azóta rühellem az összes rovart/bogárt stb:S


De amúgy én légycsapóval vagy cipővel/papuccsal szoktam hajkurászni az ilyen dögöket (légy, szúnyog, darázs, pók stb)

2010. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#poszterem
2010. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lecsapom valamivel (papucs, lexikon, bakancs, fürdőszobában flakonnal, vagy ami épp kezem ügyébe kerül...). Vagy lefújom dezodorral. Undorító kis dögök. :D
2010. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is félek tőlük, de nincs ilyen gondom. A macskám elintézi helyettem. Kis bérgyilkos!! XD
2010. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!