Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rémes közelharcot vívtam az...

Rémes közelharcot vívtam az előbb egy pókkal. Ti hogy szoktátok elintézni őket minél messzebbről?

Figyelt kérdés
Az is jó, ha valaki helyettem elküldi a Morteint gyártó céget melegebb éghajlatra jó hangosan... Nem szeretek káromkodni és főleg nem fél kettőkor ordítva de egy undorító elég termetes pók mászott fel az éjjeliszekrényemre az előbb. Tudom, mennyire indokolatlan félni tőlük de én rettegek (mindenkinek van dilije) kivert a víz, remegek, legszívesebben sikítottam volna kirohantam a rovarirtóért, hála az égnek sarokba szorítottam vele erre a fél flakonnal ráfújom, ez meg rá se bagózik, mászik tovább... a végén hidegzsíroldóval intéztem el de azért egy rovaritótól többet vártam... :'( Most totál kivagyok...
2010. júl. 4. 01:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) A spray-gyufa dologgal nem mernék próbálkozni (bár gyors halál lenne neki) nem gyullad fel pl a terítő? :D Mert az kellemetlen lenne. Lecsapást nem szeretem mert ottmaradnak testrészei és azokat összeszedni meg minden jájj :D De hatékony az is az biztos! :)
2010. júl. 4. 18:03
 12/14 anonim ***** válasza:
hát igen, a spay-s dolog akkor kivitelezhető ha 100%ig el tudod találni, akkor elég egy pillanatnyi zzzzzzzzsssssssssssssss is :D
2010. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én jégoldóval gyilkoltam a darazsakat és a legyeket. Egy lódarázs egyetlen fújástól el is pusztult. De a pókokat újabban sajnálom, úgyhogy pohárral és papírral kimentem őket a szobámból. Ilyenkor megnyugszik a lelkem is, hogy beképzelt felsőbbrendű faj módjára nem gyilkolom le az a kis ösztönlényt, aki mit sem tehet arról, hogy ő pók. Próbáld meg te is megmenteni őket. Engem is ráz a hideg közben.

De a legyeket nem kímélem...

2010. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha van kinek szólnom, akkor én is inkább megkérek valakit, hogy rakja ki. De hajnali 2-kor nincs kinek. Én meg a sötétben szenvedjem ki az ablakon, aztán ha hozzámér felverem az egész lépcsőházat a halálsikolyommal :S Nem felsőbbrendűségi érzésből nyírom ki őket, csak rosszul vagyok tőlük. Az állatok nagy részét sokszor jobban szeretem mint az embereket, de az ízelt lábaktól kitör a frász főleg, ha pókhoz tartoznak. :(
2010. júl. 6. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!