Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet dolgozni terhesen...

Meddig lehet dolgozni terhesen, a munkahelyén 1 kismamának ha stresszes, vagy ha nem stresszes és nehéz a munka?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Relatív, hogy ki hogyan bírja. Én a gyerektől tenném függővé és magamtól.
2015. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a dokival kell megbeszélni. Én pl ügyfélszolgálaton dolgozom, kicsit stresszes, de azért ki lehet bírni, a jövő hét a 36., akkor hagyom abba a munkát.
2015. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te látod, hogy mennyire bírod. Van, aki már az elején kiíratja magát, más meg szinte szülés napjáig dolgozik. Az én munkaköröm szerintem elég stresszes volt, viszont ülőmunka, tehát fizikailag nem fáradtam el benne. 36. hétig dolgoztam.
2015. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én irodában dolgoztam, és elég stresszes volt (ügyfelek+főnökök miatt)! 34. hétig dolgoztam.
2015. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém olyan fizikai munka hogy vagyunk nők vagy ketten meg vagy 40 ferfi ráadásul folyamatos műszak szóval ahogy késett a menzim eljöttem táppénzre. Lehetne kismama munkaköröm de nem éri meg anyagilag, már mindegy ha táppénzen vagyok. Szóval munkafuggo és terhesség függő.
2015. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!