Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülbelül csak olyan reklámma...

Körülbelül csak olyan reklámmal találkozok, ami nem érdekel. Hogyan lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sokmindennek utána olvasok neten, de ez nem jelenti, hogy érdekel is vagy hogy problémám van. Mai napig nem értem miért találkozok annyi fogyasztó reklámmal, amikor vékony vagyok és még sorolhatnám mennyi betegség ellen mutatnak reklámokat.
2019. ápr. 3. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Van valakinek hasonló tapasztalata? Telefonra kellene reklám blokkoló. Az adblock valahogy nem működik, pedig számítógépen működik. Nagyon zavaró a sok értelmetlen reklám, nert ha még érdekelne, de inkább taszítóak. A célzott reklámok elvét nem igazán értem hogy használják, mert valamire nem is kerestem rá és mégis mutogat reklámokat különböző betegségekkel kapcsolatban.
2019. ápr. 3. 13:00
 2/6 A kérdező kommentje:
A fura trükk elpusztitja a testzsirt és társai... de a 24 órán át anyanyelvi szinten megtanulhatsz angolul típusú reklámok se érdekelnek. Nem is kattintottam ezekre soba de attól hogy jelzem hogy nem erdekel. "legközelebb megprobaljuk megjeleniteni" ilyesmi szöveget reagál automatikus üzenet de persze továbbra is évek óta fogyasztó reklámok jelennek meg...
2019. ápr. 3. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
*legközelebb megprobaljuk nem megjeleniteni
2019. ápr. 3. 13:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én hogy valakiknek nagy üzlet az online reklám de lehet ha úgy tennék hogy tényleg olyat reklámoznak ami érdekelhet valakit többre mennének vele szerintem
2019. ápr. 3. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt találsz néhány népszerű blokkolót.

[link]

2019. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gépen csakis az uBlock Origin
2019. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!