Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan akinek Gyakran...

Van olyan akinek Gyakran változik a Munkahelye? És nem azért mert nem tudta megállni a helyét. Hanem a munkakörülmények miatt. És ezért link embernek tartják stb. Írjatok példákat. 37/F

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én általában az első-második beszólásra azzal válaszolok, hogy anyátokat, és holnapról nem jövök. így az elmúlt 7 évben kb 9 munkahelyem volt. Utóbbi után elment teljesen a kedvem a másnak való melózástól.. de már így is megkaptam, hogy semmirekellő vagyok.


Ez van, aki nem áll be a vágóhídra az semmirekellőnek van jelölve.

2016. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem helyesen cselekszik, aki a nem megfelelő munkakörülmények miatt állást, munkahelyet változtat.


Azzal nem érdemes törődni, hogy mások mit gondolnak. Ha az ember tudja magáról, hogy becsületes, az a lényeg.


Emberek, ha linknek tartanak - csak be akarnak szólni, ne adj a véleményükre, legyél tisztában a helyzettel.


Elmondhatod nekik is, hogy mi a tényállás, de ha rosszindulatúak, akkor hiába mondanál bármit. Felesleges energiapocsékolás lenne.

Ha van bennük értelem, empátia, akkor pedig megértik, hogy mi a pontos helyzet.

2016. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálatos hogy így mennek a dolgok.Ezt ki is használja sok munkáltató.Kifizet szrrl hggyl,meg még bsztt is.Főleg olyan helyen ahol cgnyk is vannak azok behízelgik magukat,aztán téged tesznek lapátra,ha szólsz magad mellett.
2016. aug. 11. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott gyakran de most lett vège, mert beállîtottak kb egy semmirekellőnek akinek nem èr semmit a munkája csak azèrt mert 2 rosszindulatú nőcike nem akart velem kommunikálni, áskálódtak, terorizáltak s nem kaptam meg tőlük sose a munkám időben már ha odaadták egyáltalán.... Az nem számîtott mindenki más akart volna, kedvelt engem meg túlóráztam az bagatel volt hisz csak nemrèg kerültem a cèghez s ők meg már 16ève kb közben nem egy vagy kèt emberrel játszották már ezt el. Csak olyan lett volna kènyelmes nekik akit hülyère lehet venni s hasonló mimt ők èn meg nem vettem fel sose a kesztyűt amit bánok.
2016. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!