Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 vagyok másodikos középiskol...

Lexushibrid kérdése:

18 vagyok másodikos középiskolás tanuló. Ha most kihagynám ezt az évet akkor jövőre újra kezdhetném?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

18 evesen masodikos? Szep teljesitmeny.


Nem vagy mar tankoteles, mehetsz szepen szalagmunkasnak, arra is kell ember.

2019. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:

persze, eltavnak hivjak, csak idoben jelentsd be, mert nem egyik naprol a maradekra tvozhatsz, hanem csak nem iratnak be arra az evre es hivatalosan nem kezdheted el kovetkezoig. Viszont mas osztalyba fogsz kerulni.

csak menj be irodara azt max utananeznek ok, mert ritka ez a kerelem es lehet nincs vele tisztaban. hogy van.

En anno kertem 1 evet allamilag tamogatott szakon es megadtak, mert mennem kellett szallagozni.

2019. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek erölteted azt a sulit ennyire?? Kiiratkozol azt elmész dolgozni vagy egy olyan tanfolyamra amivel garantàltan lesz munkàd mit tudom en csak mondok valamit pl vagyonör.
2019. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am nem kezdheted ujra nagy eselyel eltanacsolnak. Haho felnott ember vagy nincs helyed mar a tinik közt.
2019. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!