Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam tisztán poharam?

Hogyan tartsam tisztán poharam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kaptam ajándékba egy amolyan befőttes üveg szerű poharat, kis szívószállal stb. és rendszeres problémám vele, hogy a kupakja belsején alga jelenik meg, hiába pucolom újra meg újra, általában csak vízzel töltöm meg ritkán kólával, de utána egyből kiöblítem. Most az utolsó elmosás után már az üveg falán is megjelentek és nem tudom mit kezdjek vele.
2019. ápr. 6. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már az is visszataszító, amikor a párologtatóban jelenik meg az alga, te pedig simán iszol egy ilyen pohárból?
2019. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miután kipucoltam nyilván o,O De ez nem igazán válasz a kérdésemre
2019. ápr. 6. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Alga nem csak tavakban van?

Én eldobható műanyag pohárbol iszok. Nem kell mosogatni...és 100db-ot 650ft-ért adnak. Ha rendszeresen elmosod a poharad a vízdíj többe kerül!

2019. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hypos, forró-meleg vizes áztatás megoldja az alga problémáidat.

2019. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szuper, köszi a tippet kipróbálom :)
2019. ápr. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!