Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen drága szokott lenni...

Rebi ^^ kérdése:

Milyen drága szokott lenni egy gitár?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű gitár. Semmi klissés bigyó. Mennyi? *kb*

2019. ápr. 17. 15:44
 1/4 anonim válasza:
0%

Használt vagy új?

Elektromos vagy hagyományos?

Legyen rajta hangosító vagy ne?

Műanyag húros vagy fém?

Mert használt, hagyományosat, hangosító nélkül, meg minden extra nélkül műanyaghúrokkal, már 10 ezertől találsz,(Vagy még olcsóbban is) de az nem a legjobb minőség.

Én az első gitáromat az Aldiban vettem 30 ezerért, szerintem az egy kezdőnek pont megfelelő.

Elektromos gitáromból az elsőt használtan vettem, a jófogáson 50 ezerért, és nagy csalódás volt, alig működött.

A mostani gitárom, már nem egy kezdő. De ha te kezdő vagy akkor bőven elég lesz valami egyszerű, csak ne legyen használt, mert azzal engem is átvertek. Meg szerintem műanyag húros se legyen, de ha mégis olyan van csak, akkor le tudod cseréltetni a húrjait viszonylag olcsón.

2019. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
64%
Nagyjából 20 ezer és 2 millió között.
2019. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1-nek

"Műanyag" vagyis inkább nylon húros gitárra fém húrt rakni egyenlőt jelent a hangszer halálával.

Egyébként igen, kb húszezertől, de vannak bőven 2 millió fölött is, főleg egyedi, gitárépítő mesterek munkái. Volt már szerencsém néhány ilyen alkotáshoz.

2019. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Waff ***** válasza:
Egy egyszerű gitár, ami használható is 30-40 körül kezdődik, ezekkel már nem lősz mellé.
2019. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!