Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Rebi ^^ nevű felhasználó kérdése:

Milyen drága szokott lenni egy gitár?

Egy egyszerű gitár. Semmi klissés bigyó. Mennyi? *kb*

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, érték, pénz, zene

ápr. 17. 15:44  Privát üzenet  

A válaszok

Használt vagy új?

Elektromos vagy hagyományos?

Legyen rajta hangosító vagy ne?

Műanyag húros vagy fém?

Mert használt, hagyományosat, hangosító nélkül, meg minden extra nélkül műanyaghúrokkal, már 10 ezertől találsz,(Vagy még olcsóbban is) de az nem a legjobb minőség.

Én az első gitáromat az Aldiban vettem 30 ezerért, szerintem az egy kezdőnek pont megfelelő.

Elektromos gitáromból az elsőt használtan vettem, a jófogáson 50 ezerért, és nagy csalódás volt, alig működött.

A mostani gitárom, már nem egy kezdő. De ha te kezdő vagy akkor bőven elég lesz valami egyszerű, csak ne legyen használt, mert azzal engem is átvertek. Meg szerintem műanyag húros se legyen, de ha mégis olyan van csak, akkor le tudod cseréltetni a húrjait viszonylag olcsón.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 17. 15:57 Privát üzenet
Mojjo nevű felhasználó válasza:

Nagyjából 20 ezer és 2 millió között.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 17. 16:33 Privát üzenet

#1-nek

"Műanyag" vagyis inkább nylon húros gitárra fém húrt rakni egyenlőt jelent a hangszer halálával.

Egyébként igen, kb húszezertől, de vannak bőven 2 millió fölött is, főleg egyedi, gitárépítő mesterek munkái. Volt már szerencsém néhány ilyen alkotáshoz.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 18. 08:01 Privát üzenet
Waff nevű felhasználó válasza:

Egy egyszerű gitár, ami használható is 30-40 körül kezdődik, ezekkel már nem lősz mellé.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 18. 08:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gitárt vegyek?
Schecter reaper 6 lh jó gitár a kategóriájában?
Ti melyik gitárokat választanátok?
Mennyivel roszabb egy olcsó kategóriás gitár mint egy drágább?
Szeretnék venni egy akusztikus gitárt, tudnátok ajánlani valaki márkát, ami jó, viszont nem túlzottan drága?
Véleményt írnátok? (gitár és erősítő) Szerintetek drága vagy reális az áruk? (link)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!