Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A plaura es a farkas timi is,...

A plaura es a farkas timi is, vagy peldaul peldanak okaert a polla es szamos mas fiatal no szerepelhetne szerintetek egy telenovellaban!?

Figyelt kérdés

olyan szepek.a kinezetuk kullemuk kulsejuk alapjan,

hogy nem forgathatnanak ok is ilyen brazil-mexikoi tevefilmsorozatokban(szappanoperakban)!?



#noi-youtuberek.
2019. ápr. 23. 17:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsanat elnezesuket kerem az ekezetek nelkuli irasert.
2019. ápr. 23. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy filmszerep nem csak a szépségről szól, hanem hogy képesek-e egy karaktert előadni meg X-száz oldalnyi szövegeket rendszeresen megtanulni, napi akár 10+ órában forgatni. Egészen más, mint amikor a kamera előtt előadják a hattyú halálát meg a nem létező clicbait botránysztorikat 10 percben. Másrészt a szappanopera nem európai formátum, nálunk nincs hagyományuk, de nagyjából belőtted ezeknek és a nézőknek az értelmi szintjét, hogy milyen napi "drámákban" jártasak ezek az emberek.
2019. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

es nem tudnanak eljatszani egy-egy ilyen szerepet!?

ha kelloen felkeszitik ra oket.

jol allna o nekik en szerintem.

2019. ápr. 23. 18:03
 4/7 A kérdező kommentje:

lennenek a youtubeos fiatal ferfiak filmsztarok.

legyen youtubeos filmis egy 2-3oras.

2019. ápr. 23. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen próbálkozások, de hatalmas trash mindegyik. Lásd Dezső Bence orbitális kamu sorozatát, amit úgy falnak a naiv gyerekek, mintha értéket képviselne.
2019. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

en engem erdekelne ilyen,hogy eljatszani egy ilyen filmszerepet megha az csak aprocska is,vagy mondjuk az lenne a szerepem,hogy uljek alljak a hatterben statiszta szerepkentis vagy meg erdekel az enekles is meg ez a betanitott-adatrogzitoi munka is inkabb ez a legutolso ami ennekem szamomra igazi munka lenne es nekem valo.

nadehat nincsen olyan beszed keszsegem kommunukacios kepessegem meg beteg serult hulye emberke vagyok voltam mindigis.

2019. ápr. 23. 18:35
 7/7 A kérdező kommentje:
jolvan akkor koszonom szepen kommentjeiket a kiirt kerdesemre mindenjot kivanok onokknek is viszlat.
2019. ápr. 24. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!