Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


kérlek segítsetek nekem...valami nagy baj van velem..egyébként 24 éves lány vagyok.. a problémám az,hogy újabban mindig az van a fejemben,hogy mostanában beteg leszek rákos...mindig ez van a fejemben :/ próbálok úgy étkezni, egészségesen a dohányzást is abbahagytam..de valahogy nem tudom élvezni életet,mert szó szerint magam előtt látom,hogy fekszek kórházban és beteg vagyok...sajnos hipochonder vagyok pl.most aranyerem volt sajnos örököltem és lett egy kinövés a végbelemnél ami fájt..de már nem fáj nem vérzik de két hétig ott fájt már nincs vele baj de nem tünt el attól is parázok az daganat...kb mindenről a rák jut eszembe hogy annyira félek mikor leszek az vagy most az vagyok e ...és tudom,ez nem normális dolog de mit lehetne tenni? nem tudom élvezni életet...most van barátom de most napokban nem nagyon beszéltünk..ettől is félek mikor,fog éppen kidobni...neki nem mondtam és előtte nem mutattam ki problémáim de ezen is folyton félek hogy vége lesz ennek,hogy együtt vagyunk :/ valahogy mindenen félek ..szó szerint..mi ez velem? mi a bajom? kérlek segítsetek nekem.köszönöm szépen előre is a válaszotokat



2019. ápr. 28. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj pszichiáterhez.

Ezen magadtól nem tudsz segíteni. Lehet antidepresszáns kezelésre szorulsz ami segít a szorongáson, hipochondrián stb.

2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia!


tudom, később írok, mint ahogy ezt a kérdés feltetted, de én jógára vagy valami sportra gondolnék; egy olyan hobbira, ami ellazít, elteri a gondolataid! ha viszont ezek ellenére is előjönnek az aggodalmaid a nap folyamán, tűzz ki magad elé egy időpontot, mondjuk, este 7-kor, ahol gondolkodhatsz ezeken, az az, ha azon kapod magad, hogy aggodalmaskodsz, mondd magadban: hé, ne most, majd 7-kor gondolkodok ezen, és ha nem jut majd eszembe, nem is volt lényeges. ha ezek sem jönnek be, fordulj szakemberhez, hátha ő többet tud segíteni. :))


remélem, azóta már jobban vagy!💪🏻

2020. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!