Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavar a fenekem és a csípőm...

Zavar a fenekem és a csípőm aránya mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre jobban zavar a testalkatom. A vállam és a csípőm is széles. Nos, az utóbbi kihatással van a fenekemre ami nagyon zavar. Mivel széles a csípőm ezért eloszlik rajta vagy nem tudom és nagyon lapos, az a tipikus "hátából nő ki a feneke" effektus és a melleim ráadásul nagyok és nem igazán kompenzálják egymást. Kemény 165 cm vagyok és igy még kellemetlenebbnek érzem egyre jobban. Oké, hogy vékony vagyok de akkor is olyan aránytalannak érzem magam. Ja, és ráadásul a barátom a fenekes srácok táborát erősíti, szval szeretnék neki is kicsit jobban megfelelni :) Szóval igen, szeretnék kezdeni ezzel az egésszel valamit lehetőleg itthon, ami hatásos és mindennap lehet rá időt szakítani, mert sajnos egyetem és munka mellett az edzőterem nem igazán fér bele nekem.

Aki tud valami bevált módszert/gyakorlatot annak nagyon megköszönném! :)

20/L



2019. máj. 7. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Békélj meg vele.
2019. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem látszik a konkrét probléma.
2019. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mindentudó99 ***** válasza:

Van barátod. Nyilván tetszel neki

Akkor mi a baj?

2019. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!