Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A csípőm, fenekem alakja...

A csípőm, fenekem alakja tönkre ment, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni egy hozzáértő, szakmabeli embertől. Küldenék neki fotót is a régi és a mostani helyzetről.

Vékony alkatú nő vagyok, hízni nem tudok. A terhesség előtt a hátsóm nem volt nagy, de normálisan nézett ki alakja. A terhesség során a csípőm szélesebb lett, vagyis a csípőcsontok távolodtak, ami nagyon tetszett, mert legalább nőiesebb lettem. Szülés után is így maradt, nagyon tetszett, a hátsóm is szép alakú volt és kerekebb. De sajnos kb. 1 év múltán vettem észre, hogy a csípőm mégis visszábbment kicsit és a fenekem alakja borzalmas lett. Oldalt horpadás, a csípőm kiugrik, szóval rátapadós ruhát nem vennék most fel. De bármit megtennék érte, hogy javuljon. Ehhez kérnék segítséget valakitől, talán jobban átlátja mi történhetett és mit tehetnék, hogyan edzek. Köszönöm



2016. márc. 16. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kep?
2016. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportoltál valamit mostanság?
2016. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!