Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova utalják a fizetést?

Hova utalják a fizetést?

Figyelt kérdés

Hétfőn azt mondták a NAV irodában, hogy be van jelentve egy munkahelyről, hogy kaptam fizut (fizették utánam a járulékokat is minden). Tehát az adóbevallásomban is, ami most lett kész, benne van 50 ezer forint.

A megadott számlaszám, amire az összeg átutalásra került a bank által meg van szüntetve.

A bankkártyát se tudom használni.

Én ezt az 50 ezret se személyesen, se postán, se bankszámlára meg nem kaptam.

Az adó-hivatalban viszont kérték az igazolást is a bér kifizetésről.

Összegezve: nincs pénz, nincs elszámolás.

Hova lett ez az 50 ezer?



2019. máj. 15. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért akarnak megverni egy olyan embert, aki ilyen szép meséket tud kitalálni?
2019. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nincs, hogy egy bank megszüntet egy számlát, ha van rajta pénz, ha van rajta pénzmozgás, ha nincs. Szó nélkül egyébként se szüntetik meg, előtte vagy felhívnak vagy levelet írnak. Ha meg nem volt rajta pénz, akkor minuszba ment a számlád, azt kérték volna, szóval sántít a történet rendesen.
2019. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Se kilépős papírok- se személyesen, se postán, se emailben.

Se pénz- se csekken, se bankszámlán, se személyesen.

Se számla - a bank tömeges számlazárással törli a számlát ugyanazon és augusztusában

De NAV-ban megtudtam, hogy ezeknek mind lenniük kellett volna.

2019. máj. 15. 16:41
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy személyes megbeszélt találkozó alkalmával egy borítékban megkaptam 1 évvel később a fizum :)
2021. jan. 3. 20:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Mire költöd el?
2021. jan. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!