Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Szerintetek ez mire utal ha nem ír nekem vissza messengeren barátom?

Sziasztok!

Nagyon ideges vagyok...:( tegnap még nagyon sokat beszéltünk, barátommal írta végig,hogy szeret tök jó volt ma elolvasta amit írtam neki, de nem reagált rá pedig elolvasta 19órakor...azóta fent van de nem ír vissza :s annyira aggódom most,miért nem ír nekem :( lehet nagyon ráparázok,de én sokat csalódtam már és most nagyon félek..

Keress kérdéseket hasonló témákban: párkapcsolat, probléma, Facebook

máj. 15. 23:30  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Akár fel is hívhatnád...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont máj. 15. 23:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

külföldön él még...nem akarok sok lenni,de végig fent van és nem reagál nekem :( nagyon aggódok..

# 2/14Időpont máj. 15. 23:41 Privát üzenet
Nem akarsz sok lenni, de sok vagy. Most komolyan azon kell ejjel hisztizni, hogy alvas helyett miert nem neked irogat?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/14Időpont máj. 16. 00:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

de fent van kijelzi ott a zöld ikon,és chaten is ott a neve csak nem ír nekem :s

# 4/14Időpont máj. 16. 00:16 Privát üzenet
Lehet, hogy mutatni akarja neked, hogy elolvassa/ta az üzeneteid, de arra már fáradt , hogy válaszoljon.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont máj. 16. 01:02 Privát üzenet
*Vagy például lehet, hogy bejelentkezett, akár telón, akár gépen, és belealudt, vagy valami. Bár nemtom ez hogy működik, akkor kijelzi-e

# 6/14Időpont máj. 16. 01:03 Privát üzenet
*Mindegy,ha fontos vagy még neki, még majd ír. Addig jegeld ezt a beszélgetést,és ne írogass neki. Pl most az jutott eszembe hasonlatként; amikor valaki kikapcsolja a telefonját,de felnőtt, és az anyja tudja, hogy hová ment, és pl nem háboros övezetbe; de az anyja mégis 400 sms-t ír neki, hogy jól van-e; pedig másfél órája ment el otthonról. Vagy vmi.

# 7/14Időpont máj. 16. 01:05 Privát üzenet
Biztos azon gondolkodik, hogy hogy írja meg neked azt, hogy szakít veled, de ne legyen bunkó, és ne bántson meg.

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont máj. 16. 01:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt nem élném túl ..:( nagyon szeretem

# 9/14Időpont máj. 16. 07:57 Privát üzenet
Szerintem épp helyi ribiket kefél és nem ér rád.

# 10/14Időpont máj. 16. 13:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem látom az egyik barátom napi képet messengeren?
Barátom anyukája rám írt messengeren. Hogyan köszönjek, miről beszélgessek vele?
Mit csináljak ha az ibff-em (internetes legjobb barátom ) letiltott messengeren?
Hogyan prankeljem meg messengeren barátom?
Messengeren nem találom az eggyik lány barátom. Nevét tudom. Emailjat nem, telefonszámát sem, és nemhiszem hogy találkozunk, és ebben szeretnék kérni segítséget. Hogyan tudnám megtalálni?
Messengeren hogy lehet beállítani a napomat? Úgy akarom hogy csak pár barátom lássa. És ha rá megyek az egyénire akiknél ott van a kék pipa ők nem látják? Vagy akkor hogy van ez? Help

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!