Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mire utal ha...

Szerintetek ez mire utal ha nem ír nekem vissza messengeren barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon ideges vagyok...:( tegnap még nagyon sokat beszéltünk, barátommal írta végig,hogy szeret tök jó volt ma elolvasta amit írtam neki, de nem reagált rá pedig elolvasta 19órakor...azóta fent van de nem ír vissza :s annyira aggódom most,miért nem ír nekem :( lehet nagyon ráparázok,de én sokat csalódtam már és most nagyon félek..



2019. máj. 15. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akár fel is hívhatnád...
2019. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
külföldön él még...nem akarok sok lenni,de végig fent van és nem reagál nekem :( nagyon aggódok..
2019. máj. 15. 23:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem akarsz sok lenni, de sok vagy. Most komolyan azon kell ejjel hisztizni, hogy alvas helyett miert nem neked irogat?
2019. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de fent van kijelzi ott a zöld ikon,és chaten is ott a neve csak nem ír nekem :s
2019. máj. 16. 00:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mutatni akarja neked, hogy elolvassa/ta az üzeneteid, de arra már fáradt , hogy válaszoljon.
2019. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*Vagy például lehet, hogy bejelentkezett, akár telón, akár gépen, és belealudt, vagy valami. Bár nemtom ez hogy működik, akkor kijelzi-e
2019. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*Mindegy,ha fontos vagy még neki, még majd ír. Addig jegeld ezt a beszélgetést,és ne írogass neki. Pl most az jutott eszembe hasonlatként; amikor valaki kikapcsolja a telefonját,de felnőtt, és az anyja tudja, hogy hová ment, és pl nem háboros övezetbe; de az anyja mégis 400 sms-t ír neki, hogy jól van-e; pedig másfél órája ment el otthonról. Vagy vmi.
2019. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Biztos azon gondolkodik, hogy hogy írja meg neked azt, hogy szakít veled, de ne legyen bunkó, és ne bántson meg.
2019. máj. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt nem élném túl ..:( nagyon szeretem
2019. máj. 16. 07:57
 10/14 anonim válasza:
Szerintem épp helyi ribiket kefél és nem ér rád.
2019. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!