Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mire utal ha...

Szerintetek ez mire utal ha nem ír nekem vissza messengeren barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon ideges vagyok...:( tegnap még nagyon sokat beszéltünk, barátommal írta végig,hogy szeret tök jó volt ma elolvasta amit írtam neki, de nem reagált rá pedig elolvasta 19órakor...azóta fent van de nem ír vissza :s annyira aggódom most,miért nem ír nekem :( lehet nagyon ráparázok,de én sokat csalódtam már és most nagyon félek..



2019. máj. 15. 23:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
elég baj ez... :( pedig én mindent megtettem érte..
2019. máj. 16. 14:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Most vagy trollkodsz, vagy tenyleg totalisan lealltak az agyad magasabb rendu funkcioi. Elkepeszto.
2019. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
miért??? mindenki irja szinte,hogy van más...és igen kitudja..de nem szeretném elveszíteni :( pár napja irta csak velem szeretne lenni ezért nem értem..nem trollkodás..csak tudod,sokat csalodtam..nemtudom ki mit szólna ha ő kapcsolatában lenne ez ...de nem kívánom senkinek félreértés ne essen
2019. máj. 16. 15:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Akik arra utaltak neked, hogy biztos megcsal, csak szívatni akarnak.

Ez az elolvasta az üzimet ekkor, meg akkor nem mindig pontos. Nekem is volt, hogy azt jelezte: fent vagyok, bejelentkezve, de nem így volt. És ez nemcsak velem esett meg. Szóval ne parázz, ha nem válaszol azonnal, annak is biztos oka van, és nem feltétlenül az, hogy valaki mással kavar. Lehet, hogy valóban olvasta, de aztán más dologgal kezdett foglalkozni, ezt nem lehet tudni, csak találgatni, ami meg félrevezető. Plusz: ha netán folyton be van jelentkezve, azaz sosem lép ki a rendszerből, te láthatod úgy, hogy éppen fent van, pedig nem. Nem hibátlan a rendszer, ebből kár lenne messzemenő következtetéseket levonni.

2019. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!