Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsítsam fel az...

Hogyan gyorsítsam fel az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Elmondom most mit csinálok. Felekelek, megiszok egy forró teát, majd eszek 2db abonettet lekvárral, és erre egy órával később iszok egy jogobellát, majd fél liter vizet, és WC-re kell mennem. Ez szép és jól, hangozhat, de a cukor sok. Hogy lehetne kevesebb szénhidrát bevétellel gyorítani a dolgon. (Ha ezt nem csinálom meg minden reggel 3 naponta kakilok)

2019. máj. 16. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két-három kanál keserűsó meleg vízben feloldva csodákat tesz. Ha nem akarsz vele bíbelődni, vegyél Hunyadi gyógyvizet. És készíts be egy telefontöltőt a slozira, kelleni fog.
2019. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sport segít. Állítólag. Meg a rostok. No és a sok folyadék.
2019. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló nagyon nagyon nagyon furcsa egy valaki lehet 🙁 Szerintem ne akarj fosni xD de ki vagyok én hogy megmondjam. Te döntésed
2019. máj. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!