Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyorsítsam fel az...

Hogyan gyorsítsam fel az anyagcserém?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szálkásítani kb. 2 hete, rendesen kajálok (napi 5 étkezés), ki van számolva minden, betartom, de így is maximum 4-5 naponta járok nagy WC-re.

2017. júl. 8. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs, sok víz.
2017. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4-5 nap? Úristen! Nekem napi kétszer van nagy wc legalább. Szálkásítok.

Talán kevés rostot eszel, vagy nem tudom.

2017. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Több rost kell.
2017. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak részben anyagcsere gond, inkább helytelen étkezés. Cukros ital helyett víz, 3-4 liter, és ahogy írták előttem, sok rost. Toljad befelé a zöldséget és persze a gyümölcsöt. Ne készítsd ki a vastagbeled sem, szükség van rostra
2017. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keves rost.Én napi 100g zabtól úgy fostam,mint az őrült.Napi 3-4 alkalom megvolt.Mindig futhattam az iskolában nagywc-re.Jobb esetben már a buszon rámjött,akkor elmemtem a fizetős wc-be.Igaz,nem volt olcsó mulatság,de azért mégis jobb,mint a suliban szarni.

Most,hogy elhagytam a zabot,nincs ilyen problémám.

2017. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!