Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy multhetv...

Szerintetek ciki hogy multhetvegen annyira berugtam hogy bepisiltem és bekakiltam nadrágomba? 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
4-es vagyok. Férfi. Már a harmincas éveim derekán. 14 évesen voltam ott először. Utána még voltam egyszer. Sajnos azóta se nőtt be a fejem, szerintem már nem is fog. De a detoxikálót tinédzser korom óta nem láttam szerencsére.
2019. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja és még vmi. Ne szégyenkezz emiatt, fiatal vagy, így alakult, tanultál belőle. Pár év múlva már nevetni fogsz rajta. Aki oda kerül, azzal majdnem biztos, hogy úgy kel, mint te. Több mint 20 éve meg még picit másabb volt a detox és a kijutás. De az már egy másik történet.....
2019. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy úgy kell
2019. máj. 31. 13:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Direkt írtam egy l betűvel. Kel. Más szóval úgy ébred mint te.
2019. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hogy ébred mire gondolsz
2019. máj. 31. 17:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem rendszeres. Egyszer mindent ki kell próbálni az életben, most túlestél ezen is. Ha cikinek érzed, nyilván tanultál belőle és legközelebb nem iszol ennyit.
2019. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy valaki nagyon fiatal még nem tud megállni a határnál, nem bírja tudatosítani magában, hoy ne igyon többet, mert.


Ebből kiindulva szerintem nem ciki, ha e megtörtént; fiatalság-bolondság. Ha ez folyamatosan ismétlődik lenne inkább szomorú.


Megtrörtént, tanultál belőle. :)

2019. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!